Імя Пол Артыкул Дата суда Судзьдзя Суд Арышт Штраф
Дуброўскі Антон м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Бандарэнка Сьвятлана Менск, Маскоўскі 14 сут.
Ванзанок А.Г. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Мотыль Таццяна Менск, Маскоўскі 12 сут.
Швед І.В. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Малашэнка Вольга Пятроўна Менск, Маскоўскі
Вяргейчык Е.С. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Бандарэнка Сьвятлана Менск, Маскоўскі 14 сут.
Більчанка А.Ю. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Бандарэнка Сьвятлана Менск, Маскоўскі 13 сут.
Усовіч А.А. 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Кацэр Сяргей Менск, Маскоўскі 12 сут.
Шпілеўскі Іван м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 13 сут.
Корсік А.А. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Целіца Лідзія Менск, Маскоўскі 12 сут.
Трубячкоў Д.О. м 24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) 2020-11-30 Кацэр Сяргей Менск, Маскоўскі 15 сут.
Дубяга А.В. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Целіца Лідзія Менск, Маскоўскі 12 сут.
Размоўка С.В. 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 13 сут.
Шутко Ілля м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Дзядкова Натальля Менск, Партызанскі 15 сут.
Базілеўскі Павел м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Дзядкова Натальля Менск, Партызанскі 10 сут.
Паклікуха А.В. 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Блізнюк Юлія Менск, Фрунзенскі 13 сут.
Зайцаў Дзмітрый 24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) 2020-11-30 Дзядкова Натальля Менск, Партызанскі 15 сут.
Бацяноўскі Уладзіслаў м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Дзядкова Натальля Менск, Партызанскі 15 сут.
Лучыновіч А.А. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Кацэр Сяргей Менск, Маскоўскі 13 сут.
Калядка Е.Н. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Курко І. Менск, Фрунзенскі
Шаўчук Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Лыскавец Кацярына ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Малашэнка Вольга Пятроўна Менск, Маскоўскі 12 сут.
Дворнікаў Д.А. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 12 сут.
Жынь В.І. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Целіца Лідзія Менск, Маскоўскі 12 сут.
Казючыц Максім м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Асіпчык Анастасія Менск, Заводзкі 13 сут.
Кучук А.Г. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Малашэнка Вольга Пятроўна Менск, Маскоўскі 12 сут.
Новікаў Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 14 сут.
Собаль Уладзіслаў м 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4), 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Асіпчык Анастасія Менск, Заводзкі 20 сут.
Быкоўскі Васіль м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Рудэнка АА Менск, Кастрычніцкі 30 б.в.
810,00 руб.
Быстроў Віталь м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Івацэвічы 10 сут.
Селюк А.П. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Блізнюк Юлія Менск, Фрунзенскі 13 сут.
Яроўскі Д.М. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 15 сут.
Каралёў Вячаслаў м 24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) 2020-11-30 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 10 сут.
Ковель Даніла м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Асіпчык Анастасія Менск, Заводзкі 13 сут.
Ерахавец Аляксей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Машкетаў Ю.В. Менск, Маскоўскі 13 сут.
Бараноўскі Андрэй 24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) 2020-11-30 Малашэнка Вольга Пятроўна Менск, Маскоўскі 14 сут.
Трухановіч А.Н. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Машкетаў Ю.В. Менск, Маскоўскі 13 сут.
Сенько Вадзім м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Пестракова Аліна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 25 б.в.
675,00 руб.
Гуруновіч Анатоль м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 14 сут.
Шыкуцкая Таццяна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Длужнеўскі А. Менск, Цэнтральны 13 сут.
Кудзелка Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Калубака Пётр Менск, Фрунзенскі 13 сут.
Дарагуш А.П. 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Блізнюк Юлія Менск, Фрунзенскі
Самсонаў А.Б. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Целіца Лідзія Менск, Маскоўскі 12 сут.
Сушкевіч Сафія ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Кацэр Сяргей Менск, Маскоўскі 12 сут.
Арцюхоў В.А. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 15 сут.
Лісава Алена ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 10 сут.
Кудраўцава Іна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 15 сут.
Гліннікаў Мікалай м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 14 сут.
Дзятлаў Канстанцін м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Пагодзін Антон м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 13 сут.
Сакун Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 12 сут.
Лукшыц Ірына ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 25 б.в.
675,00 руб.
Сіроцін Аляксандр м 24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) 2020-11-30 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 20 сут.
Ярмачкаў Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Курко І. Менск, Фрунзенскі 12 сут.
Штэйн В. І. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Шут Ю.С. Менск, Ленінскі 15 сут.
Каралёў Іван м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 10 сут.
Трусіла Яна ж 24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) 2020-11-30 Шут Ю.С. Менск, Ленінскі 15 сут.
Шаўчэнка Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 15 сут.
Палулех Дзіяна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 30 б.в.
810,00 руб.
Аляксандраў Міхаіл м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі
Дзянісаў Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Рудэнка АА Менск, Кастрычніцкі 13 сут.
Пазняк Уладзіслаў м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 30 б.в.
810,00 руб.
Авярук Яўген м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 15 сут.
Слабко Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 12 сут.
Лазоўскі Уладзімір м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 13 сут.
Адамовіч Вадзім м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 14 сут.
Нікалаенка Вадзім м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Длужнеўскі А. Менск, Цэнтральны 10 сут.
Царкевіч Наталля ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Длужнеўскі А. Менск, Цэнтральны 13 сут.
Жыляніна Ганна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Янкоўскі Г.З. Менск, Заводзкі 12 сут.
Хажавец Дзяніс м 24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) 2020-11-30 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 23 сут.
Кучынскі Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Машкетаў Ю.В. Менск, Маскоўскі 12 сут.
Казей Дзяніс м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Рудэнка АА Менск, Кастрычніцкі 30 б.в.
810,00 руб.
Шушко Н.С. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 25 б.в.
675,00 руб.
Цярэшка Мікалай м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) 2020-11-30 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 23 сут.
Кушнерава Марына ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 10 сут.
Драковіч Павел м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 12 сут.
Іваноў Аляксей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Янкоўскі Г.З. Менск, Заводзкі 15 сут.
Пішчала Марыя ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 10 сут.
Хоміч Васіль м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Акавітая Таццяна Менск, Цэнтральны 13 сут.
Крук Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 15 сут.
Салдатава Дар'я ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Шут Ю.С. Менск, Ленінскі 30 б.в.
810,00 руб.
Марцінчык Вікторыя ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Длужнеўскі А. Менск, Цэнтральны 10 сут.
Пляц Андрэй м 24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) 2020-11-30 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 25 сут.
Цапіенка Алена ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 10 сут.
Крылосаў Анатоль м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Машкетаў Ю.В. Менск, Першамайскі
Адамчук Георгій м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Янкоўскі Г.З. Менск, Заводзкі 15 сут.
Шліманаў Уладзімір м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Рудэнка АА Менск, Кастрычніцкі 13 сут.
Прышчэпаў Анатоль м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) 2020-11-30 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі
Казявін Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 15 сут.
Іваноў Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 10 сут.
Далгарукаў Кірыл м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 13 сут.
Шынгірэй Аляксей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) 2020-11-30 Янкоўскі Г.З. Менск, Заводзкі 20 сут.
Лазар Назарый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Гаеўскі Уладзіслаў м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 14 сут.
Грыгор'еў Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 10 сут.
Мялешын Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 13 сут.
Гаравы Антон м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 14 сут.
Мурашка Ігар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 14 сут.
Палукошка Вольга ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Длужнеўскі А. Менск, Цэнтральны 30 б.в.
810,00 руб.
Лукша Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 13 сут.
Бурдыка Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Піскуноў М.В. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 15 сут.
Бабіч Аляксей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 15 сут.
Казлоў Віктар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 13 сут.
Ермачок Е.В. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34), 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 15 сут.
Аляксейчык Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 14 сут.
Харсевіч Ілля м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 14 сут.
Ільюковіч Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 15 сут.
Канапелька Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 15 сут.
Красікаў М.Г. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Рудэнка АА Менск, Кастрычніцкі 30 б.в.
810,00 руб.
Крэпская Алеся ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Длужнеўскі А. Менск, Цэнтральны
Варывода А.С. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 25 б.в.
675,00 руб.
Кабанаў Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 7 сут.
Іваноў А. А. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Янкоўскі Г.З. Менск, Заводзкі 15 сут.
Каралёў В. Ю. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 10 сут.
Лукшэц І.В. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 25 б.в.
675,00 руб.
Лазавы В. В. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 13 сут.
Казей Д. А. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Рудэнка АА Менск, Кастрычніцкі 30 б.в.
Шаўчэнка С.В. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 15 сут.
Кушнярова Марына ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 10 сут.
Аверук Е.А. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 15 сут.
Гаравы А.А. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 14 сут.
Міцура Юры м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 15 сут.
Язвінскі Валер м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Менск, Фрунзенскі 14 сут.
Богуш Ігар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Менск, Ленінскі 15 сут.
Барысенка Юрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Менск, Кастрычніцкі 13 сут.
Бурсаў Яўген м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Жывіца Алена Менск, Кастрычніцкі 15 сут.
Бычкевіч Мікалай м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Менск, Ленінскі 15 сут.
Бычкоў Алег м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Менск, Ленінскі 15 сут.
Валканоўскі Мікалай м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Менск, Фрунзенскі 13 сут.
Герман Максім м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Дзядкова Натальля Менск, Партызанскі 15 сут.
Граковіч Павал м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 12 сут.
Дарапіевіч Аляксей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Менск, Кастрычніцкі 15 сут.
Зянько Вадзім м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Іваноў Андрэй Леанідавіч м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) 2020-11-30 Асіпчык Анастасія Менск, Заводзкі 25 сут.
Успенскі Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Менск, Партызанскі 15 сут.
Чайко Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Менск, Фрунзенскі 12 сут.
Чаркас Іван м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Менск, Ленінскі 14 сут.
Чарняк Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Менск, Першамайскі 14 сут.
Тарасенка Наталля ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Менск, Партызанскі 12 сут.
Тарасевіч Валянцін м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Менск, Ленінскі 15 сут.
Хурсевіч Ілля м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 15 сут.
Шэстак Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Менск, Партызанскі 15 сут.
Некрыш Раман м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Менск, Фрунзенскі 14 сут.
Нікалаенка Віктар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Длужнеўскі А. Менск, Цэнтральны 10 сут.
Нішчык Аляксей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Менск, Фрунзенскі 14 сут.
Кікта Аляксей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Менск, Ленінскі 15 сут.
Каралёў Уладзіслаў м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 10 сут.
Коршун Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Млечка А.В. Менск, Фрунзенскі
Касякоў Дзяніс м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Менск, Фрунзенскі 12 сут.
Краценка Ігар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Менск, Партызанскі 12 сут.
Кузняцоў Арцём м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Менск, Ленінскі 13 сут.
Лапцік Аляксей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Мігурскі А.Э. Менск, Фрунзенскі 12 сут.
Маёраў Уладзімір м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Менск, Партызанскі 20 сут.
Маслянік Яўген м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Менск, Фрунзенскі 13 сут.
Падскрэбкін Арцём м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Менск, Ленінскі 15 сут.
Палюховіч Віталь м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Менск, Партызанскі 15 сут.
Салейка Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Менск, Фрунзенскі 12 сут.
Сакалоў Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Менск, Кастрычніцкі 13 сут.
Сакалоў Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Менск, Кастрычніцкі 13 сут.
Сакалоўскі Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Мотыль Таццяна Менск, Маскоўскі 13 сут.
Буданаў Сяргей м 19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) 2020-11-30 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 25 сут.
Туцін Канстанцін м 19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) 2020-11-30 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 25 сут.
Крук Марыя ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Жуковіч Алена Менск, Савецкі
Каленік Максім м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Менск 15 сут.
Пашкоўская Юлія ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі
Уладзіміраў А. Ю. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Крапачоў Аляксей Менск, раённы
Зелінская Вольга ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Густыр Юлія Менск, Цэнтральны
Раманоўская Юля ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Мурашка Е.Н. Менск, Заводзкі 20 б.в.
540,00 руб.
Ліхачоў В.Н. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Багамякаў Мікалай Менск, Фрунзенскі 20 б.в.
540,00 руб.
Жукаў А. Ю. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Брычкоў А.В. Менск, Фрунзенскі 10 б.в.
270,00 руб.
Несцярэнка Вераніка ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Крэпская ЮВ Менск, Фрунзенскі 25 б.в.
675,00 руб.
Капран Максім м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Мурашка Е.Н. Менск, Заводзкі
Карнейчык Усевалад м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Мурашка Е.Н. Менск, Заводзкі 25 б.в.
675,00 руб.
Цэхан Мікалай м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Млечка А.В. Менск, Фрунзенскі 20 б.в.
540,00 руб.
Шэстакоў С. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Млечка А.В. Менск, Фрунзенскі 17 б.в.
459,00 руб.
Дзергачоў Алесь м 24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) 2020-11-30 Пятрова Алена Смаргонь, раённы 3 сут.
Дорц Таццяна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Елісеенка Вячаслаў Докшыцы, Докшыцкі раён 40 б.в.
1 080,00 руб.
Шаура Ігар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Елісеенка Вячаслаў Докшыцы, Докшыцкі раён 20 б.в.
540,00 руб.
Зялінская Вольга ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Густыр Юлія Менск, Цэнтральны
Вул Анастасія ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Біруля Вольга Менск, Кастрычніцкі 30 б.в.
810,00 руб.
Рак Віталь м 24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) 2020-11-30 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі
Аскірка Наталля ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Густыр Юлія Менск, Цэнтральны 20 б.в.
540,00 руб.
Манюк Вольга ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі
Мутар Яна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 25 б.в.
675,00 руб.
Цітко Яўген м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Асіпчык Анастасія Менск, Заводзкі 13 сут.
Паўлава Людміла ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Густыр Юлія Менск, Цэнтральны
Афіцэрава Ірына ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-30 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 20 б.в.
540,00 руб.