Імя Пол Артыкул Дата суда Судзьдзя Суд Арышт Штраф
Пецюкевіч А.В. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-26 Брычкоў А.В. Менск, Фрунзенскі 10 б.в.
270,00 руб.
Міжэвіч А.А. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-26 Жэчко Павел Менск, раённы 10 б.в.
270,00 руб.
Карнейчык В.В. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-26 Жэчко Павел Менск, раённы 5 б.в.
135,00 руб.
Нікуліна Ю. В. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-26 Шаўцоў Віктар Менск, раённы 10 б.в.
270,00 руб.
Вялічкін Уладзімір м 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) 2020-11-26 Маручак Сяргей Берасьце, раённы 50 б.в.
1 350,00 руб.
Грэбень Аляксандр м 19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) 2020-11-26 Шаўцоў Віктар Менск, раённы 6 б.в.
162,00 руб.
Раманоўскі Р.Ю. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-26 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Смольская Н.Г. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-26 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Маркоўская С.А. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-26 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Аношка Р.В. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-26 Хвайніцкая Жанна Менск, Заводзкі 15 б.в.
405,00 руб.
Мельнік Уладзімір м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-26 Мурашка Е.Н. Менск, Заводзкі 20 б.в.
540,00 руб.
Ісметава В.В. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-26 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Рабцава Алена ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-26 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Лучыновіч А.Г. 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-26 Кулік А.Д. Менск, Першамайскі 20 б.в.
540,00 руб.
Касперовіч Вікторыя ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-26 Мурашка Е.Н. Менск, Заводзкі 30 б.в.
810,00 руб.
Рак Ніна Мікалаеўна ж 2020-11-26 Мурашка Е.Н. Менск, Заводзкі 20 б.в.
540,00 руб.
Мельнік В.І. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-26 Мурашка Е.Н. Менск, Заводзкі 20 б.в.
540,00 руб.
Пыжык А.А. 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-26 Кулік А.Д. Менск, Першамайскі 15 б.в.
405,00 руб.
Гнаук Алена ж 24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) 2020-11-26 Семянчук Аляксандр Берасьце, Ленінскі 50 б.в.
1 350,00 руб.
Сільвановіч Д.В. 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-26 Кулік А.Д. Менск, Першамайскі 25 б.в.
675,00 руб.
Каліновік О.Ф. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-26 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі
Місюля В.А. 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-26 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі
Цішкевіч А. Л. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-26 Ярохіна Марыя Менск, Фрунзенскі 20 б.в.
540,00 руб.
Хіжынкова Вольга ж 24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) 2020-11-26 Менск 15 сут.
Бікчурына В.Г. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-26 Казлова Анжаліка Менск, раённы 10 б.в.
270,00 руб.
Зарэмба А.В. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-26 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 30 б.в.
810,00 руб.
Князеў А.Г. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-26 Багамякаў Мікалай Менск, Фрунзенскі 20 б.в.
540,00 руб.
Васюковіч Таццяна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-26 Багамякаў Мікалай Менск, Фрунзенскі 15 б.в.
405,00 руб.
Варапаеў В.Д. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-26 Брычкоў А.В. Менск, Фрунзенскі
Цімашэнка А.С. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-26 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 30 б.в.
810,00 руб.
Зейфман Георгій м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-26 Шумейка Марыя Менск, Савецкі 30 б.в.
810,00 руб.
Барбуцька Васіль м 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4), 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-26 Валодзькін Сьветлагорск, раённы 2 б.в.
54,00 руб.