Імя Пол Артыкул Дата суда Судзьдзя Суд Арышт Штраф
Яневіч Руслан м 24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) 2020-11-24 Віцебск, Першамайскі 20 б.в.
540,00 руб.
Пінчук Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 30 б.в.
810,00 руб.
Сцяпанаў Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Менск, Кастрычніцкі 10 сут.
Кірылаў Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Мурашка Е.Н. Менск, Заводзкі 13 сут.
Мельнікаў А.А. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Мурашка Е.Н. Менск, Заводзкі 13 сут.
Ганчарык К.А. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Залуцкая І.В. Менск, Фрунзенскі 11 сут.
Барышнікаў Антон м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 15 сут.
Лейкінд Валянцін м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 13 сут.
Ярмак Паліна ж 2020-11-24 Астапенка Дзмітрый Менск, Заводзкі 12 сут.
Уцеўскі Георгій м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Шаўцоў Віктар Менск, раённы 11 сут.
Хадасевіч Ігар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Кулік А.Д. Менск, Першамайскі
Кучарэнка К.В. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Асіпчык Анастасія Менск, Заводзкі 13 сут.
Сашак Ігар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 13 сут.
Аўсянік Ігар В. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Рудэнка АА Менск, Кастрычніцкі 15 сут.
Белаушка Ігар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Карнейчык Раман м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Мышкой Уладзіслаў м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Грышаеў Мікіта м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Куправічус Ю.І. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 12 сут.
Ладохін Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Мурашка Е.Н. Менск, Заводзкі 13 сут.
Быстрык Аляксандра ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Кулік А.Д. Менск, Першамайскі 13 сут.
Калінін А.А. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі 10 сут.
Жукоўскі П.Б. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Тоцкі М.Ю. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 10 сут.
Казлоў Р.В. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі 10 сут.
Яшчук Глеб м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Захарэвіч Міхаіл м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Войніч Уладзімір м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Багамякаў Мікалай Менск, Фрунзенскі 13 сут.
Марчык Сяргей м 24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) 2020-11-24 Менск, Фрунзенскі 25 сут.
Радкевіч В.А. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Бузо Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) 2020-11-24 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 40 б.в.
1 080,00 руб.
Сонкін В.А. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Федаровіч Дзяніс м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Язерскі А. Н. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі 10 сут.
Горбач Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Мурашка Е.Н. Менск, Заводзкі 13 сут.
Магер Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Васільчук І.Г. 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 10 сут.
Яравая Таццяна 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Дзядкова Натальля Менск, Партызанскі 30 б.в.
810,00 руб.
Крыж Ігар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Лаўрыновіч Іван м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 13 сут.
Карвецкі Н.А. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Хома Міхаіл Менск, Партызанскі 15 сут.
Куліджанаў Георгій м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Дзядкова Натальля Менск, Партызанскі 15 сут.
Пехоўскі Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Стахоўскі А.С. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 14 сут.
Лагодзіч О.А. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Хома Міхаіл Менск, Партызанскі 25 б.в.
675,00 руб.
Кавалеўскі В.Ю. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Петрашка Я.В. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Залуцкая І.В. Менск, Фрунзенскі 11 сут.
Чарапко-Самахвалаў Ілля м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 15 сут.
Лазарэвіч А.М. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Курко І. Менск, Фрунзенскі 13 сут.
Платун Я. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 12 сут.
Малахоўскі Р. С. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 14 сут.
Шахорскі А.В. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 12 сут.
Гібкая М.С. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Жывіца Алена Менск, Кастрычніцкі 10 сут.
Дзеранюк М.А. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Разумоўская Ганна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 10 б.в.
270,00 руб.
Урбановіч Дзяніс м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 15 сут.
Кабанчук Крысціна ж 24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) 2020-11-24 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 50 б.в.
1 350,00 руб.
Вязенскі Яўген м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 13 сут.
Базарскі Яўген м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 14 сут.
Міхальчук Алег м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) 2020-11-24 Асіпчык Анастасія Менск, Заводзкі 20 сут.
Пляшко Ігар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Машычаў Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Пашкоўская Юлія ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі
Варакса Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 15 сут.
Шаблінскі Кірыл м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Турко Анатоль м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 15 сут.
Кірзнер Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 13 сут.
Андрос Віталь м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Клютчэня Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Мятліцкая Алена Міхайлаўна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 15 сут.
Александровіч Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Менск, Кастрычніцкі 14 сут.
Батураў Яўген м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Менск, Фрунзенскі 14 сут.
Белавушка Ігар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Васільчанка Яўген м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Вахрушаў Дзяніс м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Менск, Першамайскі 13 сут.
Гацко Генадзь м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Менск, Савецкі 15 сут.
Грыневіч Наталля ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Менск, Кастрычніцкі 12 сут.
Грынчык Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Менск, Кастрычніцкі 14 сут.
Дацкевіч Віктар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Менск, Кастрычніцкі 15 сут.
Дзянісаў Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Менск, Партызанскі 15 сут.
Жукава Юлія ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Хома Міхаіл Менск, Партызанскі 30 б.в.
810,00 руб.
Жучкава Надзея ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Макарэвіч Ігар Менск, Партызанскі
Зелянеўская С.В. ж 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4), 24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) 2020-11-24 Шоцік Т. Менск, Ленінскі
Іванова Антаніна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Чыж Юлія Менск, Фрунзенскі 13 сут.
Кавалеўскі Валеры м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Колцінаў Майкл м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Фёдарава Марына Менск, Савецкі
Каноплін Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Менск, Кастрычніцкі 14 сут.
Ліхтаровіч Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Асіпчык Анастасія Менск, Заводзкі 15 сут.
Піскуноў Канстанцін м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Менск, Цэнтральны 14 сут.
Селюк Максім м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 12 сут.
Трыпуз Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Менск, Фрунзенскі 12 сут.
Усачоў Уладзіслаў м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Менск, Заводзкі 13 сут.
Федаровіч Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Менск, Партызанскі 15 сут.
Чырко Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Менск, Заводзкі 13 сут.
Пруднічэнка А.С. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Біруля Вольга Менск, Кастрычніцкі
Лісянкова Н.С. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі
Апановіч Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Хвайніцкая Жанна Менск, Заводзкі 20 б.в.
540,00 руб.
Бірук Анатоль м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Хвайніцкая Жанна Менск, Заводзкі 15 сут.
Пакала Ганна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Ліпневіч НН Менск, Партызанскі 15 б.в.
405,00 руб.
Коўган Кацярына ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Хома Міхаіл Менск, Партызанскі 20 б.в.
540,00 руб.
Саладуха Дар'я ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Мурашка Е.Н. Менск, Заводзкі 30 б.в.
810,00 руб.
Ганецкая Юлія ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Мурашка Е.Н. Менск, Заводзкі 20 б.в.
540,00 руб.
Рамашэўскі А.І. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Красоўская Зінаіда Менск, Фрунзенскі
Пінчук Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 30 б.в.
810,00 руб.
Аўдзеева С.В. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Брычкоў А.В. Менск, Фрунзенскі 30 б.в.
810,00 руб.
Рачок А.В. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Красоўская Зінаіда Менск, Фрунзенскі 20 б.в.
540,00 руб.
Кот Яўген м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 25 б.в.
675,00 руб.
Гурэнеў Ігар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Шоцік Т. Менск, Ленінскі 25 б.в.
675,00 руб.
Скрабунова Аліна ж 23.5 ч.3 КаАП – «распаўсюд перыядычных друкаваных выданьняў без выходных дадзеных» (былы 22.9) 2020-11-24 Ратнікава Аксана Магілёў, Ленінскі 50 б.в.
1 350,00 руб.
Ступяк А.І. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-24 Лабоцкі Віталь Гародня, Кастрычніцкі 15 б.в.
405,00 руб.
Верамеенка Сяргей м 24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) 2020-11-24 Тоўсцік-Самойла Алена Гародня, Кастрычніцкі 5 сут.