Імя Пол Артыкул Дата суда Судзьдзя Суд Арышт Штраф
Кузьменка Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Петраш Аляксандр Менск, Цэнтральны 13 сут.
Вронскі Дзяніс м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 12 сут.
Ярашэнка Паліна ж 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4), 24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) 2020-11-23 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 70 б.в.
1 890,00 руб.
Корсак Вольга ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Кочык Аляксандр Менск, Партызанскі 30 б.в.
810,00 руб.
Наўмовіч Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Кочык Аляксандр Менск, Партызанскі 15 сут.
Гранатаў В.В. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Пірожнікава Тацьцяна Менск, Маскоўскі 13 сут.
Гаршкова Дар'я ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Кочык Аляксандр Менск, Партызанскі 15 сут.
Жукава Алеся А. ж 24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) 2020-11-23 Кочык Аляксандр Менск, Партызанскі 15 сут.
Кудзін А.Д. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Пірожнікава Тацьцяна Менск, Маскоўскі 13 сут.
Крукава Надзея ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 15 сут.
Салановіч Я.О. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Лабанок А.С. Менск, Партызанскі 15 сут.
Несцяровіч Раман м 24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) 2020-11-23 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 15 сут.
Чыстафораў В.Ю. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 15 сут.
Харланаў В.В. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 15 сут.
Салавей Арцём м 24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) 2020-11-23 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 25 сут.
Пікулік Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 25 сут.
Нагорскі А.А. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Заводзкі 13 сут.
Крышнёў Д.А. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Хвайніцкая Жанна Менск, Заводзкі 13 сут.
Сугала Д.В. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Шоцік Т. Менск, Ленінскі 15 сут.
Івашкевіч А.В. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 15 сут.
Прыходзька Дар'я ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 15 сут.
Нагорная Т.А. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 14 сут.
Годына Д.В. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 14 сут.
Мядведзкі М.Ю. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Пірожнікава Тацьцяна Менск, Маскоўскі 13 сут.
Сухадольскі А.О. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Красоўская Зінаіда Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Уласаў А.В. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 12 сут.
Пукала Яўген м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Фёдарава Марына Менск, Савецкі
Садоўскі Алег м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Хвайніцкая Жанна Менск, Заводзкі 15 сут.
Лазараў М.П. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 15 сут.
Уласеня Ганна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 30 б.в.
810,00 руб.
Раслякоў Г.А. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Заводзкі 13 сут.
Шыцік А.Л. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Красоўская Зінаіда Менск, Фрунзенскі
Юхноўская Е.В. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Мігурскі А.Э. Менск, Фрунзенскі 25 б.в.
675,00 руб.
Саладухін Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Дзядкова Натальля Менск, Партызанскі 12 сут.
Лысюк Аляксей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 15 сут.
Гаралёў П.А. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Пірожнікава Тацьцяна Менск, Маскоўскі 13 сут.
Гаўрыльчук Мікіта м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 15 сут.
Сурмач Кацярына ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Мотыль Таццяна Менск, Маскоўскі 30 б.в.
810,00 руб.
Малей А.М. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Красоўская Зінаіда Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Сінькевіч Глеб м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Кацэр Сяргей Менск, Маскоўскі
Шылаў А.А. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) 2020-11-23 Кулік А.Д. Менск, Першамайскі 14 сут.
Лаперчук А.А. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 14 сут.
Берднік Уладзіслаў м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 15 сут.
Янкоўскі Ілля м 24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) 2020-11-23 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 15 сут.
Міронаў Юрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 13 сут.
Шумскі Ю.Н. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 15 сут.
Жогаль Пётр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) 2020-11-23 Кулік А.Д. Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Чэрнік Антон м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 15 сут.
Жыгуліч А.А. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Мотыль Таццяна Менск, Маскоўскі 13 сут.
Арлоў Максім м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Млечка А.В. Менск, Маскоўскі 14 сут.
Галушка Уладзімір м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Целіца Лідзія Менск, Маскоўскі 13 сут.
Касалапаў Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Кавалёнак Л.М. 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Блізнюк Юлія Менск, Фрунзенскі 13 сут.
Сумрач Е.В. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Мотыль Таццяна Менск, Маскоўскі 30 б.в.
810,00 руб.
Баркоўскі А.В. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Басалай А.А. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Кацэр Сяргей Менск, Маскоўскі 13 сут.
Гуменяк Д.С. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Шабуня Вікторыя Менск, Цэнтральны 14 сут.
Скавыш Алена ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 30 б.в.
810,00 руб.
Шатуха Е.М. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Млечка А.В. Менск, Фрунзенскі 11 сут.
Шакін А.І. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Блізнюк Юлія Менск, Фрунзенскі
Сіроцін Леанід м 24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) 2020-11-23 Кулік А.Д. Менск, Першамайскі 15 сут.
Радкевіч А.В. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Ярохіна Марыя Менск, Фрунзенскі 11 сут.
Кавалеўскі Аляксей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) 2020-11-23 Дзядкова Натальля Менск, Партызанскі 15 сут.
Рудой М.Я. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Кулік А.Д. Менск, Першамайскі 13 сут.
Гарбачэўскі Б.В. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Блізнюк Юлія Менск, Фрунзенскі
Казюкоў Дзяніс м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 14 сут.
Маркава М.С. 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 14 сут.
Язькоў А.А. 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Шабуня Вікторыя Менск, Цэнтральны 13 сут.
Марчэўскі А.В. 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 15 сут.
Саўчык В.А. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Блізнюк Юлія Менск, Фрунзенскі 14 сут.
Меленяка Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Кулік А.Д. Менск, Першамайскі 14 сут.
Маслоўскі Раман м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Шут Ю.С. Менск, Ленінскі 15 сут.
Руды А.І. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Блізнюк Юлія Менск, Фрунзенскі 13 сут.
Багач Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 13 сут.
Акудовіч С.М. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Шоцік Т. Менск, Ленінскі 15 сут.
Жылінскі Д.М. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Жывіца Алена Менск, Кастрычніцкі 14 сут.
Князеў Мікіта м 24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) 2020-11-23 Млечка А.В. Менск, Фрунзенскі 20 сут.
Вайшнаровіч Ірына ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 13 сут.
Папоў Міхаіл м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 14 сут.
Салянскі Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 14 сут.
Тушкін Аляксандр м 24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) 2020-11-23 Целіца Лідзія Менск, Маскоўскі 15 сут.
Звягінцаў Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Целіца Лідзія Менск, Маскоўскі 13 сут.
Копылеў Аляксей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Ліпневіч НН Менск, Партызанскі 15 сут.
Гярмішын А. В. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Малашэнка Вольга Пятроўна Менск, Маскоўскі 13 сут.
Лаўроў Дзяніс м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Ліпневіч НН Менск, Партызанскі
Белякоў Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Целіца Лідзія Менск, Маскоўскі 13 сут.
Шатаў Мікіта м 24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) 2020-11-23 Мотыль Таццяна Менск, Маскоўскі 15 сут.
Чапурко Святлана ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) 2020-11-23 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі
Акуневіч Станіслаў м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Маісеева Ганна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Шоцік Т. Менск, Ленінскі 30 б.в.
810,00 руб.
Пятровіч А. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Целіца Лідзія Менск, Маскоўскі 12 сут.
Зыгмантовіч Ян м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Шабуня Вікторыя Менск, Цэнтральны 15 сут.
Цялішчаў Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 15 сут.
Аўласенка Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Кулік А.Д. Менск, Першамайскі 8 сут.
Жгароў Арцём м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 15 сут.
Рэйзіс Цімур м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 13 сут.
Чаган Алег м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Мотыль Таццяна Менск, Маскоўскі 13 сут.
Бахцін Іван м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Бандарэнка Сьвятлана Менск, Маскоўскі
Цімафееў Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Мотыль Таццяна Менск, Маскоўскі 13 сут.
Дамасевіч Кірыл м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Кацэр Сяргей Менск, Маскоўскі
Сцепчанка Уладзімір м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Кацэр Сяргей Менск, Маскоўскі
Сінкевіч Г. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Кацэр Сяргей Менск, Маскоўскі
Кухта Мікіта м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Шпак І. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Шут Ю.С. Менск, Ленінскі 15 сут.
Лаўкоў Уладзімір м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 14 сут.
Кучарэнка Таццяна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 15 сут.
Мастыка Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Пірожнікава Тацьцяна Менск, Маскоўскі
Рамановіч Аляксандр м 24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) 2020-11-23 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 14 сут.
Залазаеў П.Е. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Шабуня Вікторыя Менск, Цэнтральны 13 сут.
Шапавалаў Руслан м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Шоцік Т. Менск, Ленінскі 13 сут.
Каляда Вячаслаў м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 14 сут.
Тумаш Вячаслаў м 24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) 2020-11-23 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 15 сут.
Стральцоў М.В. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Залуцкая І.В. Менск, Фрунзенскі 11 сут.
Бялоў Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Шоцік Т. Менск, Ленінскі 15 сут.
Марынчанка Павел м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Кавалеўскі Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) 2020-11-23 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 15 сут.
Валадзько Арцём м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Ліпневіч НН Менск, Партызанскі 15 сут.
Быстрык Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Кулік А.Д. Менск, Першамайскі 13 сут.
Хацкевіч Алена ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Шут Ю.С. Менск, Ленінскі
Камлюк Г.А. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Мігурскі А.Э. Менск, Фрунзенскі 14 сут.
Козел Валянціна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Шоцік Т. Менск, Ленінскі 13 сут.
Макееў Д.В. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Мігурскі А.Э. Менск, Фрунзенскі 30 б.в.
810,00 руб.
Гальцяева Наталля ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Шоцік Т. Менск, Ленінскі 13 сут.
Кантараў Д.А. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Курко І. Менск, Фрунзенскі 11 сут.
Максімаў К.В. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 30 б.в.
810,00 руб.
Кірык Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Курко І. Менск, Фрунзенскі 12 сут.
Сарока Р.А. 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 15 сут.
Шурлін А.П. 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Малашэнка Вольга Пятроўна Менск, Маскоўскі 12 сут.
Петручэня Алег м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Малашэнка Вольга Пятроўна Менск, Маскоўскі 15 сут.
Огій Антон м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Варыг Максім м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Хвайніцкая Жанна Менск, Заводзкі 15 сут.
Лебедзеў Юрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 14 сут.
Варозін В.А. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Хвайніцкая Жанна Менск, Заводзкі 15 сут.
Цэлішчаў Д.Ю. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 15 сут.
Лаферчук А.А. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 14 сут.
Жгараў А.А. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 15 сут.
Краснікаў Андрэй м 24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) 2020-11-23 Млечка А.В. Менск, Фрунзенскі 20 сут.
Сабалеўскі Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 13 сут.
Паўловіч Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 13 сут.
Лебядзенка А.В. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Шабуня Вікторыя Менск, Цэнтральны 13 сут.
Чупрыгін А.Г. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Шабуня Вікторыя Менск, Цэнтральны
Сідарэнка М.С. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Мурашка Е.Н. Менск, Заводзкі 30 б.в.
810,00 руб.
Струшкевіч Д. М. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Мурашка Е.Н. Менск, Заводзкі 13 сут.
Радзін М.Ю. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Крапачоў Аляксей Менск, раённы 15 б.в.
405,00 руб.
Лойка Яўген м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Жэчко Павел Менск, раённы 5 б.в.
135,00 руб.
Грыцэня П.Г. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Жэчко Павел Менск, раённы 5 б.в.
135,00 руб.
Сыч Юрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 14 сут.
Шчэмелеў Ігар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Млечка А.В. Менск, Фрунзенскі 12 сут.
Воўк-Карачэўская Кацярына ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Фрунзенскі 14 сут.
Кузьміных Арцём м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Фрунзенскі 13 сут.
Юнаў Яўген м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Партызанскі 15 сут.
Аляксеенкаў Аляксей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Маскоўскі 15 сут.
Баранаў Ягор м 2020-11-23 Менск, Першамайскі 14 сут.
Блізнец Міхаіл м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Фрунзенскі 14 сут.
Варчэня Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Партызанскі 15 сут.
Вішчэня Валер м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Цэнтральны 13 сут.
Варабей Ірына ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 13 сут.
Вострава Кацярына ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Ленінскі 15 сут.
Гадына Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 14 сут.
Голад Вячаслаў м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Партызанскі 15 сут.
Гарбацэвіч Павал м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Кастрычніцкі 14 сут.
Гулевіч Паліна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Партызанскі 15 сут.
Дзем'яненка Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Цэнтральны 15 сут.
Дабравольскі Іван м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Цэнтральны 15 сут.
Дарашкевіч Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Заводзкі 15 сут.
Дралаў Ігар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Партызанскі 15 сут.
Дрыжынскі Эдуард м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Бандарэнка Сьвятлана Менск, Маскоўскі 14 сут.
Есіс Ганна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Кастрычніцкі 12 сут.
Жылінскі Дзяніс м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Жывіца Алена Менск, Кастрычніцкі 13 сут.
Жукоўская Ганна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Ленінскі 13 сут.
Жунусаў Руслан м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Савецкі 12 сут.
Захаркевіч Міхаіл м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Першамайскі 15 сут.
Карамян Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Кастрычніцкі 14 сут.
Карацюк Канстанцін м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Партызанскі 15 сут.
Каспяровіч Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Цэнтральны 13 сут.
Кавалевіч Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Ленінскі 15 сут.
Карасцялёў Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Кастрычніцкі 14 сут.
Крачкоўскі Грыгорый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Кастрычніцкі 15 сут.
Кручкоў Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Першамайскі 14 сут.
Лабанок Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Партызанскі 15 сут.
Лаўроўскі Дзяніс м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Партызанскі 15 сут.
Машкароў Барыс м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Кастрычніцкі 13 сут.
Нагібовіч Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Кастрычніцкі 14 сут.
Арэшка Эліна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Савецкі 14 сут.
Паўловіч Антон м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Першамайскі 13 сут.
Пархоменка Уладзіслаў м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Цэнтральны 13 сут.
Пяскоў Вадзім м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Цэнтральны 13 сут.
Панамароў Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Партызанскі 15 сут.
Посахаў Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Ленінскі 15 сут.
Пацёмкін Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Фрунзенскі 13 сут.
Равінскі Мячаслаў м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Цэнтральны 13 сут.
Разумовіч Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Цэнтральны 10 сут.
Разумоўскі Канстанцін м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Партызанскі 15 сут.
Раткевіч Валер м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Багамякаў Мікалай Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Рябуха Віктар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Шабайла Аляксей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Цэнтральны 10 сут.
Шакун Уладзімір м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Першамайскі 13 сут.
Шурвель Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Малашэнка Вольга Пятроўна Менск, Маскоўскі 12 сут.
Савіна Людміла ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Маскоўскі 11 сут.
Садоўскі Антон м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Заводзкі 15 сут.
Санін Ілля м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Заводзкі 13 сут.
Селін Вячаслаў м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Сергіеня Юры м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Першамайскі 15 сут.
Сідорын Уладзімір м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Першамайскі 15 сут.
Скалабан Вадзім м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Кастрычніцкі 15 сут.
Скарабагаты Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Цэнтральны 15 сут.
Сакалоўскі Віталь м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Сурмянкоў Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Першамайскі 13 сут.
Татаржыцкі Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Заводзкі 15 сут.
Цярэшчанка Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Цэнтральны 15 сут.
Ціхановіч Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Кастрычніцкі 13 сут.
Ціхановіч Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Кастрычніцкі 15 сут.
Топаль Анатоль м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Ленінскі 15 сут.
Харашэўскі Кірыл м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Фрунзенскі
Цыбульскі Данііл м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск 13 сут.
Якімовіч Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск, Цэнтральны 15 сут.
Данілеўскі Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 15 сут.
Сугойдзь Міхаіл м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Менск 15 сут.
Каранькова М.В. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Буланкова А.Д. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 25 б.в.
675,00 руб.
Туміловіч В. В. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Васільеў У.В. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Бобрык Яўген м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі
Бобр Алена ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Чэраповіч Менск, Першамайскі
Булаўкіна Л.І. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Малашэнка Вольга Пятроўна Менск, Маскоўскі 20 б.в.
540,00 руб.
Машарава Вольга ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Ліпневіч НН Менск, Партызанскі 15 б.в.
405,00 руб.
Маркелава Ірына 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Смалявічы, раённы 10 б.в.
270,00 руб.
Шамко П.А. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Крапачоў Аляксей Менск, раённы 5 б.в.
135,00 руб.
Пласкавіцкі А.Л. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Крапачоў Аляксей Менск, раённы 4 б.в.
108,00 руб.
Маханько А.М. м 24.23 ч.2 КаАП – «арганізатар несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) 2020-11-23 Новікава Е.С. Менск, раённы
Арэстаў В.Н. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Шабуня Вікторыя Менск, Цэнтральны 20 б.в.
540,00 руб.
Томашаў Аляксей м 24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) 2020-11-23 Белавус Ільля Віцебск, Кастрычніцкі 20 б.в.
540,00 руб.
Масюк Л.В. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Біруля Вольга Менск, Кастрычніцкі
Сокалаў Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 30 б.в.
810,00 руб.
Домрачаў Мікіта м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Брычкоў А.В. Менск, Фрунзенскі 20 б.в.
540,00 руб.
Семянчук Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 30 б.в.
810,00 руб.
Бекерт А.Н. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Капцэвіч Алена Менск, Заводзкі 20 б.в.
540,00 руб.
Бекерт Т.В. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Капцэвіч Алена Менск, Заводзкі 20 б.в.
540,00 руб.
Чурыкаў К.В. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-23 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 30 б.в.
810,00 руб.
Прохараў Павел м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) 2020-11-23 Фёдарава Марына Менск, Савецкі