Імя Пол Артыкул Дата суда Судзьдзя Суд Арышт Штраф
Карыіміпур Арман Фарзадавіч м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-20 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 12 сут.
Купцова Т.Н ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-20 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі 10 сут.
Свірыдовіч Л.А. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-20 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі 20 б.в.
540,00 руб.
Неўдах М.М. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) 2020-11-20 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі 25 б.в.
675,00 руб.
Калоднік Т.І. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-20 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі 25 б.в.
675,00 руб.
Шкіранда Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-20 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 13 сут.
Альгерчык Юля ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-20 Менск, Цэнтральны
Кандрацюк Раман м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-20 Берасьце, Ленінскі 40 б.в.
1 080,00 руб.
Царук Аляксандр М. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-20 Берасьце, Ленінскі 10 б.в.
270,00 руб.
Лагуцёнак Л.В. 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-20 Куроўскі Дзмітрый Берасьце, Ленінскі
Каржыцкі Максім м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-20 Барысава Вераніка Віцебск, Першамайскі 10 сут.
Зялко Таццяна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-20 Ярмак Менск, Фрунзенскі 25 б.в.
675,00 руб.
Дамброўская Іна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-20 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 10 б.в.
270,00 руб.
Шарабайка Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) 2020-11-20 Вашчанка Людміла Глыбокае, раённы 17 сут.
Варчанка Марыя ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-20 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 10 б.в.
270,00 руб.
Зелянеўская С.В. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-20 Дзядкова Натальля Менск, Партызанскі 25 б.в.
675,00 руб.
Ізотаў Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-20 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 30 б.в.
810,00 руб.
Засімовіч Генрых м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-20 Ярмолік Аляксандр Іванавіч Слонім 5 б.в.
135,00 руб.
Бурачонак Ліля ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-20 Біруля Вольга Менск, Кастрычніцкі
Нядзелька Мікіта м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-20 Някрасава Алена Менск, Заводзкі 20 б.в.
540,00 руб.