Імя Пол Артыкул Дата суда Судзьдзя Суд Арышт Штраф
Гарбанаў Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) 2020-11-09 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 15 сут.
Алісевіч Уладзімір м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) 2020-11-09 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Янкоўскі Аляксей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) 2020-11-09 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Барадзіна Кацярына ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 15 сут.
Есько І.В. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Янкоўскі Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Шляхотка Наталля ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Савасцюк Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Дзьячэнка Юля ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Кіркоўскі Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 15 сут.
Трушын Мікіта м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 6 б.в.
162,00 руб.
Рамнёў Віктар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 7 б.в.
189,00 руб.
Богун Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Паюкоў Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Вялікі Віталь м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 9 б.в.
243,00 руб.
Друк Марыя ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 15 б.в.
405,00 руб.
Чабатар Юры м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 7 б.в.
189,00 руб.
Крапчатаў Мікалай м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 15 б.в.
405,00 руб.
Гедзіч Вадзім м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Салагуб Зміцер м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 15 б.в.
405,00 руб.
Міцкевіч Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 15 сут.
Каліноўская Л.Л. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 25 б.в.
675,00 руб.
Трачынскі Ігар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Густыр Юлія Менск, Цэнтральны 13 сут.
Кіндзель Святлана 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 25 б.в.
675,00 руб.
Пашковіч Анатоль м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Макееў Генадзь м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Куляшук Алег м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Блізнюк Юлія Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Гірс Станіслаў м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Блізнюк Юлія Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Цырпіцкі Яўген м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Блізнюк Юлія Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Скалік Уладзімір м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Блізнюк Юлія Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Мільячэнка Ягор м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 15 б.в.
405,00 руб.
Даніловіч Д.І. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Блізнюк Юлія Менск, Фрунзенскі
Водзіч Алег м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Ганчароў Кірыл м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Дулько Міхаіл м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 15 б.в.
405,00 руб.
Ламака Павал м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 6 б.в.
162,00 руб.
Дзівакоў Юры м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Ёрш Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Ямпольскі Уладзімір м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Лашч Мікалай м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Лебядзевіч Дзяніс м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 12 б.в.
324,00 руб.
Лебядзевіч Дзяніс м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 12 б.в.
324,00 руб.
Максіменка Мікалай м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 20 б.в.
540,00 руб.
Паўлючэнка Мікіта м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Крэпская ЮВ Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Сімончык Вадзім м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Крэпская ЮВ Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Мароз Дзяніс м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) 2020-11-09 Кавалевіч Дзмітрый Бяроза 15 сут.
Осіпава Ірына ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 6 б.в.
162,00 руб.
Бандаронак Антон м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Данілевіч Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Блізнюк Юлія Менск, Фрунзенскі 30 б.в.
810,00 руб.
Усаў Глеб м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 6 б.в.
162,00 руб.
Міцько Яўген м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Аўдзеенка Дар'я м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Емельянава Аліна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 4 б.в.
108,00 руб.
Дубіна Наталля ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 7 б.в.
189,00 руб.
Міхайліна Дзіяна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 7 б.в.
189,00 руб.
Сосім Вольга ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 6 б.в.
162,00 руб.
Раманенкава Клаўдзія ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Кузьміч Настасся ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 25 б.в.
675,00 руб.
Ціўнчык Яўген м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 15 б.в.
405,00 руб.
Лаўрэнава Ульяна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 8 б.в.
200,00 руб.
Мухін Зміцер м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Корж Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Брудская Алена ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 7 б.в.
175,00 руб.
Гальперын Барыс м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 15 б.в.
405,00 руб.
Панова Кацярына ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 5 б.в.
135,00 руб.
Леановіч Аляксей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Фянчук Віктар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Содзель Н.А. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 15 б.в.
405,00 руб.
Буракоў Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Бугук Н.М. Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Казановіч Вольга ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 6 б.в.
162,00 руб.
Макакрэвіч Кацярына ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Янкіна Людміла ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 5 б.в.
135,00 руб.
Астаф'ева Юля ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Осіпава Аляксандра ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Арцымёнак Паліна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 7 б.в.
189,00 руб.
Беркіна Вікторыя ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Крэпская ЮВ Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Гарыновіч Алена ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 15 б.в.
405,00 руб.
Батвін М. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 15 б.в.
405,00 руб.
Ляйкоўскі Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 13 сут.
Мураўёў Іван м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Кацэр Сяргей Менск, Савецкі 15 сут.
Катлінская Наталля ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Магучая Святлана ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 4 б.в.
108,00 руб.
Агапкіна Юля ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 15 б.в.
405,00 руб.
Здановіч Вольга ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Крэпская ЮВ Менск, Фрунзенскі 30 б.в.
810,00 руб.
Паўлюкевіч Вікторыя ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Кацэр Сяргей Менск, Савецкі 15 сут.
Вядзенева Вольга ж 24.23 ч.2 КаАП – «арганізатар несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) 2020-11-09 Мотыль Таццяна Менск, Кастрычніцкі 30 б.в.
810,00 руб.
Зуйкова Вікторыя м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Шышко Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Галыня Эдуард м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Далжэнка Ірына ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 13 сут.
Калбасін Віталь м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 15 сут.
Дубовік Вольга ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 15 сут.
Грыбовіч Яўген м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Лесеў Максім м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 13 сут.
Бакун І. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 15 б.в.
405,00 руб.
Трубін Ягор м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Груздзіловіч І. Н. ж 2020-11-09 Кацэр Сяргей Менск, Маскоўскі 30 б.в.
810,00 руб.
Варакса Яраслаў м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 15 сут.
Купчык Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Хвайніцкая Жанна Менск, Заводзкі 14 сут.
Дубіна Міхаіл м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 15 сут.
Прыгажаеў Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Міхель Канстанцін м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі
Драненка Мікалай м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Карпук Аляксей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 14 сут.
Папіўненка В.В. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Бандарэнка Сьвятлана Менск, Маскоўскі 15 сут.
Сакаў Дзяніс м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 15 сут.
Змітровіч Яўген м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 14 сут.
Казакевіч Уладзімір м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Бандарэнка Сьвятлана Менск, Маскоўскі 15 сут.
Бажко Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Целіца Лідзія Менск, Маскоўскі 15 сут.
Аляшкевіч Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 15 сут.
Паўлоўскі Віталь м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Мотыль Таццяна Менск, Маскоўскі 15 сут.
Губанаў Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Хаміцэвіч Міхаіл м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Бугук Н.М. Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Каштальян Уладзімір м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Бугук Н.М. Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Карагулькін Вадзім м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Тыжко Е.Г. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 14 сут.
Талстой Павел м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 15 сут.
Баранава Ганна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Целіца Лідзія Менск, Маскоўскі 15 сут.
Дубіна М.М. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 15 сут.
Хомчык Вадзім м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Мядзведзеў Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Крэпская ЮВ Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Юхно Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Шабуня Вікторыя Менск, Цэнтральны 10 сут.
Гулякевіч Аляксей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 14 сут.
Меніч Алена ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 8 б.в.
216,00 руб.
Нікалюк Таццяна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Машараў Руслан м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 20 б.в.
540,00 руб.
Сіліна Настасся ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Талмачоў Данііл м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 5 б.в.
135,00 руб.
Ісаеў Леанід м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 20 б.в.
540,00 руб.
Кабуш Павел м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 20 б.в.
540,00 руб.
Матавілаў Ілля м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 15 б.в.
405,00 руб.
Зэбела Георгій м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 8 б.в.
216,00 руб.
Астапенка Аляксей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Кузьміч Кацярына ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 25 б.в.
675,00 руб.
Шышпар Любоў ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 25 б.в.
675,00 руб.
Чакмарова Валерыя ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 7 б.в.
189,00 руб.
Кавалёва Юлія ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 8 б.в.
216,00 руб.
Асінскі Яўген м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Малец Мікалай м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 15 б.в.
405,00 руб.
Банадык Пётр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 20 б.в.
540,00 руб.
Астапенка Яўген м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 15 б.в.
405,00 руб.
Пучко Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 20 б.в.
540,00 руб.
Гірыс Павел м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 30 б.в.
810,00 руб.
Хацкевіч Дзяніс м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 30 б.в.
810,00 руб.
Казлоўскі Артур м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 20 б.в.
540,00 руб.
Аўхеменя Дар'я ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 6 б.в.
162,00 руб.
Падзіманскас Станіслаў м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Кішчук Таццяна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Ханько Ганна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 3 б.в.
81,00 руб.
Сабліна Аляксандра ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Буко Канстанцін м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Авер'янаў Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 20 б.в.
540,00 руб.
Зыгмантовіч Мікалай м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Хвайніцкая Жанна Менск, Заводзкі 15 сут.
Смалянка Артур м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Хвайніцкая Жанна Менск, Заводзкі 14 сут.
Сакалоў Валерый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 9 сут.
Сафраноўскі Павел м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Заводзкі 15 сут.
Касцюкоў Іван м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Асіпчык Анастасія Менск, Заводзкі 15 сут.
Карабейнікаў Яўген м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Асіпчык Анастасія Менск, Заводзкі 15 сут.
Лукашэвіч В.Г. м 24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) 2020-11-09 Мотыль Таццяна Менск, Маскоўскі 15 сут.
Ботвія М.С. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 15 б.в.
405,00 руб.
Долбік Уладзімір м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Бугук Н.М. Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Бучко Дзяніс м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 15 сут.
Аксюцік Аляксей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Берасьце 5 сут.
Насачоў Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Берасьце 10 сут.
Сілянок Марына ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Берасьце 5 сут.
Палхоўскі Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Пінск 10 сут.
Селех Вольга ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Пінск 15 б.в.
405,00 руб.
Шынкевіч Арцём м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Пінск 15 сут.
Шпакоўскі Павел м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) 2020-11-09 Пінск 12 сут.
Фаткулін Міхаіл м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 8 б.в.
216,00 руб.
Цюцюроў Андрэй 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Юдо Міхаіл м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 5 б.в.
135,00 руб.
Сарокін Арцём м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
суслінкова Вольга ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 3 б.в.
81,00 руб.
Марозава Рыта ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 5 б.в.
135,00 руб.
Васькоў Іван м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 15 б.в.
405,00 руб.
Шаўчэнка Вадзім м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Ермаловіч Надзея ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 5 б.в.
135,00 руб.
Макар Анатоль м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 15 б.в.
405,00 руб.
Касалобава Кацярына ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 3 б.в.
81,00 руб.
Нацэўскі Алег м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 30 б.в.
810,00 руб.
Гаеў Раман м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Шыла Мікалай м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 25 б.в.
675,00 руб.
Палонскі Павел м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 7 б.в.
189,00 руб.
Цурко Дзмітрый 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 25 б.в.
675,00 руб.
Клыч Ганна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 4 б.в.
108,00 руб.
Паныш Алег м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 20 б.в.
540,00 руб.
Летандзе Цімураз м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Сосім Уладзімір м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 20 б.в.
270,00 руб.
Серада Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 20 б.в.
540,00 руб.
Лапцэвіч Уладзімір Пятровіч м 24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 8 сут.
Аўраменка Анатоль м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 9 сут.
Акаловіч Вадзім м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Балалаў Юрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 8 сут.
Бежук Мікіта м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Бельскі Генадзь м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Барысаў Уладзіслаў м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Броннікаў Ян м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Будзько Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Вайда Алег м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Вакульчык Васіль м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Відзібор Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Вісарыонаў Ігар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Гарашчэня Аляксей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 12 сут.
Гунько Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Данілаў Аляксей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Дземяшкевіч Генадзь м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Драбышэўскі Ігар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Дырдоль Алег м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 9 сут.
Жарнасек Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 8 сут.
Жыбуль Аляксей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Зайцаў Кірыл м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Зяленін Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Зуеўскі Аляксей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Івашкевіч Вадзім м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Ілленя Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 8 сут.
Ісаеў Аляксей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Казачэнка Уладзіслаў м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Каленік Уладзіслаў м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 12 сут.
Каліноўская Алла ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Каліноўскі Аляксей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Карпук Міхаіл м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 13 сут.
Касабуцкі Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Кляшчонак Аляксей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Кобец Ілля м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 13 сут.
Кавалёў Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Кавалевіч Антон м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Козыр Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Коласаў Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Краснікаў Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Красюк Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 8 сут.
Крэйда Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Кудзейка Міхаіл м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 8 сут.
Кузьміцкі Іван м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Кузьміч Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 8 сут.
Кулевіч Васіль м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 12 сут.
Куляшук Вольга ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Кутас Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Куцэвіч Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Лавор Уладзімір м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Лаўрын Вячаслаў м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Лаўрусенка Віталь м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Лагута Руслан м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Ламан Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 8 сут.
Ланге Канстанцін м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Ласіцкі Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Леановіч Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Лічко Ян м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Лукашэвіч Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Лучко Ігар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Лынько Ягор м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Мазанік Уладзіслаў м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Максіменя Раман м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Маркаў Павел м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Марчанка Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 8 сут.
Матусевіч Вадзім м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Мялешкін Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 8 сут.
Мелюх Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Мянцюк Мікалай м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Мігель Аляксей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 9 сут.
Мініч Алег м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Мінкоў Уладзімір м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 12 сут.
Мірашнічэнка Антон м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 12 сут.
Майсейчук Георгій м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 12 сут.
Маргуноў Алег м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Масевіч Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 8 сут.
Мультан Ігар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Мураўскі Аляксей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 8 сут.
Мурашка Анатоль м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Нарэйка Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 9 сут.
Нямковіч Арцемій м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Несцярэнка Павел м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 8 сут.
Ніканаў Іван м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 9 сут.
Нікановіч Георгій м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Нікановіч Максім м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Новік Радзівон м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Новікаў Мікалай м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 12 сут.
Новікаў Руслан м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 8 сут.
Навалоцкі Кірыл м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Азёрскі Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Амельчанка Іван м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 8 сут.
Арлоўскі Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Астаповіч Віктар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Пацячэнка Мікіта м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Панова Святлана ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Пармон Дзяніс м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Пастухоў Аляксей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 9 сут.
Пашыгораў Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 8 сут.
Пагоцкі Ігар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Пажарыцкі Ігар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Палітыка Іван м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 7 сут.
Палякоў Іван м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Пацёмкін Мікалай м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 8 сут.
Прывалава Ніна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 12 сут.
Прышчэпаў Анатоль м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 8 сут.
Пракаповіч Расціслаў м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Пупко Аксана ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 8 сут.
Пучок Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Разумоўскі Павел м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 5 сут.
Райчаў Віталь м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Рашчынскі Алег м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 12 сут.
Рашчынскі Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Рэмнеў Сцяпан м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Рогаў Міхаіл м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 9 сут.
Русаковіч Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Рыбчанка Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 8 сут.
Сярэбранікаў Арцём м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 8 сут.
Сасюк Міхаіл м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Семушын Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Сліжова Ірына ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Сакалоў Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Сакалоў Фёдар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Спургяш Ігар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Старадубцаў Міхаіл м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Статкевіч Мікалай Цімафеевіч м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Страх Віктар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Сталярэнка Ігар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Сталяр Дзяніс м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 8 сут.
Стэфановіч Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 8 сут.
Ясевіч Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 12 сут.
Якушаў Антон м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Янкін Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Цецерава Вікторыя ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Ціткоў Віталь м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Уткін Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 8 сут.
Талочка Яўген м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Талмачоў Аляксей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 8 сут.
Таўстыка Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 12 сут.
Федарынчык Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 13 сут.
Тарасюк Алег м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Шнеярсон Марыя ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 8 сут.
Юніцкі Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 8 сут.
Шчарбацюк Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 8 сут.
Шчэрба Ягор м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 7 сут.
Шпарло Максім м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Шустоўскі Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 12 сут.
Яблакаў Юрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Торапаў Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 9 сут.
Шмаўганец Юрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Чайчыц Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Чаратун Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 8 сут.
Шкраба Яўген м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Шыян Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 5 сут.
Царэнка Васіль м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Цыганок Іван м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 8 сут.
Цярлінскі Яўген м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Тарасевіч Міхаіл м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Церахаў Віктар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Халецкі Дзяніс м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 12 сут.
Тышко Яўген м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 14 сут.
Чыркун Ігар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Шаціла Ігар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 9 сут.
Шалемаў Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 8 сут.
Шэлех Яўген м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 8 сут.
Шкадзінскі Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Федаровіч Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 12 сут.
Ціханаў Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 10 сут.
Анцілеўскі Дзяніс м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Кастрычніцкі 10 б.в.
270,00 руб.
Апраніч Яўген м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна
Арцімёнак Паліна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 7 б.в.
189,00 руб.
Асташка Аляксей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Ленінскі 10 б.в.
270,00 руб.
Бярозавікава Паліна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Кастрычніцкі 5 б.в.
135,00 руб.
Благапалучная Зоя ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Заводзкі
Бруцкая Алена ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Заводзкі 5 б.в.
135,00 руб.
Васілько Лілія ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Маскоўскі 10 б.в.
270,00 руб.
Вайтовіч Ірына ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Маскоўскі 5 б.в.
135,00 руб.
Вараб'ёў Іван м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Заводзкі
Грыгрэнка Яўген м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Цэнтральны
Грышчанкоў Юры м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Ленінскі
Грышчанкоў Юры м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Ленінскі
Гуйдо Яўген м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Заводзкі
Гушча Алена ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Заводзкі
Давыдава-Новікава Марыя ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Стрэж Эмілія Лагойск, раённы 8 б.в.
216,00 руб.
Еўдакімаў Максім м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Заводзкі
Жукоўская Алена ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Заводзкі 8 б.в.
216,00 руб.
Жукоўскі Андрэй м 2020-11-09 Менск, Кастрычніцкі 15 сут.
Забела Георгій м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Заводзкі 10 б.в.
270,00 руб.
Зайцаў Уладзімір м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Кастрычніцкі 15 сут.
Захарчэня Віталь м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Маскоўскі
Зелянкевіч Інна 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Партызанскі 15 сут.
Зянкоў Павал м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Ільеня Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Ленінскі 15 сут.
Каверын Кірыл м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Заводзкі
Казановіч Анастасія ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Заводзкі
Капітонава Таццяна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Кастрычніцкі 10 б.в.
270,00 руб.
Качанаў Дзяніс м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Кійко Максім м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Маскоўскі
Клепча Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 13 сут.
Кавалеўская Вольга ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Маскоўскі 3 б.в.
27,00 руб.
Кавалеўская Дар'я ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Заводзкі 10 б.в.
270,00 руб.
Казлоў Канстанцін м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Казлоўскі Анатоль м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Кастрычніцкі 15 сут.
Каралёў Міхаіл м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Кастрычніцкі 15 сут.
Кудзінаў Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Кастрычніцкі 15 сут.
Кузьміч Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Фрунзенскі
Кузьміч Анастасія ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Цэнтральны 25 б.в.
675,00 руб.
Кулеўскі Цімур м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Кастрычніцкі 15 сут.
Купраш Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Кастрычніцкі 15 сут.
Кухто Ларыса ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Савецкі 15 сут.
Леўданская Кацярына ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Чэраповіч Менск, Першамайскі 13 сут.
Лабосаў Мікалай м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Цэнтральны 10 б.в.
270,00 руб.
Лугоўскі Андрэй 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Першамайскі 10 сут.
Лукашэвіч Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Кастрычніцкі 15 сут.
Лялін Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Партызанскі 15 сут.
Макарэвіч Кацярына ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Кастрычніцкі 10 б.в.
270,00 руб.
Макарэнка Ягор м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Заводзкі 15 сут.
Макарэнка Ягор м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Заводзкі 15 сут.
Малахава Анастасія ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Цэнтральны
Малей Эдуард м 2020-11-09 Менск, Кастрычніцкі
Маліноўскі Віталь м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Скуратовіч А.А. Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Манёнак Аляксандр 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Кастрычніцкі 14 сут.
Мядзведскі Аляксей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Густыр Юлія Менск, Цэнтральны 13 сут.
Міклашэвіч Наталля ж 2020-11-09 Жодзіна
Мініч Алена ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Партызанскі 8 б.в.
216,00 руб.
Міраненка Арцём м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Фрунзенскі
Міронаў Уладзіслаў м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Савецкі 15 сут.
Міронаў Уладзіслаў м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Савецкі 15 сут.
Маўчан Аліна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Заводзкі 7 б.в.
189,00 руб.
Навуменка Вячаслаў м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Ленінскі 15 сут.
Несцяровіч Алег м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Заводзкі
Нікіцін Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Заводзкі 15 сут.
Нікіцінская Ганна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Партызанскі
Нікіцінская Марыя ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Партызанскі
Новік Ірына ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 15 сут.
Новікаў Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Фрунзенскі 16 сут.
Паўлічэнка Мікіта м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Крэпская ЮВ Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Паўлаў Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Фрунзенскі
Паўлавец Юрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Кастрычніцкі
Пармон Дзяніс м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Першамайскі 10 сут.
Пегаў Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Кастрычніцкі 14 сут.
Пякарскі Павал м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Заводзкі 10 б.в.
270,00 руб.
Пятровіч Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Бугук Н.М. Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Пецюкевіч Андрэй 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Пінчук Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Цэнтральны 13 сут.
Пагодскі Ігар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Кастрычніцкі 15 сут.
Попель Ларыса ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Кастрычніцкі 37 б.в.
999,00 руб.
Прэдка Зьміцер м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Цэнтральны 15 сут.
Прыка Міхаіл м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Ленінскі 12 сут.
Працько Крысціна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Заводзкі 7 б.в.
189,00 руб.
Працько Крысціна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Заводзкі 7 б.в.
189,00 руб.
Пшэчэнка Дзяніс м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Кастрычніцкі 15 сут.
П'янко Мікалай м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Фрунзенскі 10 б.в.
270,00 руб.
Рабчонак Антон м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Кастрычніцкі 15 сут.
Радзюк Дар'я ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Цэнтральны 14 сут.
Раткевіч Аляксей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Савецкі 15 сут.
Рэмнёў Віктар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Заводзкі
Рудзеня Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Цэнтральны 12 сут.
Рудкоўскі Вячаслаў м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Маскоўскі 15 сут.
Рудчык Мікалай м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Маскоўскі 15 сут.
Савілаў Віталій м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Партызанскі 10 сут.
Савіцкая Кацярына ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Цэнтральны 10 б.в.
270,00 руб.
Саўко Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Ленінскі 15 сут.
Самусік Іван м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Савецкі 15 сут.
Сасім Уладзімір м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Цэнтральны 20 б.в.
540,00 руб.
Сасім Вольга ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Цэнтральны 6 б.в.
162,00 руб.
Столяр Дзяніс м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Кастрычніцкі 8 сут.
Сушкоў Ягор м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Цэнтральны 14 сут.
Тарасевіч Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Заводзкі
Токараў Аляксей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск
Талочка Віктар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Партызанскі 15 сут.
Тамковіч Уладзімір м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Цэнтральны 13 сут.
Таропаў Дзмітрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Савецкі 9 сут.
Ялавенка Алена ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Заводзкі 10 б.в.
270,00 руб.
Траян Людміла ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Савецкі 15 сут.
Тузікава Ганна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Партызанскі
Турку Яўген м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Цэнтральны 13 сут.
Фурс Яўген м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Кастрычніцкі 15 сут.
Хадаровіч Ігар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Заводзкі 14 сут.
Харчанка Святлана ж 2020-11-09 Менск, Маскоўскі
Хмялеўскі Аляксей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Фрунзенскі 13 сут.
Халянкоў Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Заводзкі 15 сут.
Чэбатар Юрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Заводзкі 7 б.в.
189,00 руб.
Часнакоў Юрый м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Маскоўскі
Чужкоў Руслан м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Партызанскі 15 сут.
Чурун Варвара ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Маскоўскі 30 б.в.
810,00 руб.
Шалаеў Віталь м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Ленінскі 13 сут.
Шаранда Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Кастрычніцкі 15 сут.
Шахаў Дзяніс м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Цэнтральны 14 сут.
Шаўчэнка Алена ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Маскоўскі
Шадзянкоў Максім м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Кастрычніцкі 15 сут.
Шыкло Максім м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Фрунзенскі 8 сут.
Шырокі Дзяніс м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жодзіна 15 сут.
Шляхценка Пётр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Цэнтральны 14 сут.
Шнеерсан Марыя ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Савецкі 8 сут.
Гарбанаў Андрэй м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 15 сут.
Аракелян Павел м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Маскоўскі 15 сут.
Рытаў-Ключэня Ілля м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 15 сут.
Галыгіна Аксана ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Шоцік Т. Менск, Ленінскі 30 б.в.
810,00 руб.
Сморгина Н.А. 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 15 б.в.
405,00 руб.
Дамброўская Наталля ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Шут Ю.С. Менск, Ленінскі 30 б.в.
810,00 руб.
Баталевіч Ігар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 14 сут.
Кубашова Маргарыта ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Шут Ю.С. Менск, Ленінскі 15 сут.
Працэнка Кірыл м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 30 б.в.
810,00 руб.
Паддубны Кірыл м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 30 б.в.
Горбач Павел м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Вашкевіч Жанна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Шут Ю.С. Менск, Ленінскі 15 сут.
Марханава Вольга ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 20 б.в.
540,00 руб.
Яўсеенка Людміла ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 11 сут.
Кавалёва Аксана ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 12 сут.
Зелянкевіч Эмілія ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Кацэр Сяргей Менск, Маскоўскі 15 сут.
Таболіна Людміла ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 12 сут.
Бурак А.Г. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 30 б.в.
810,00 руб.
Мініч Аляксандр м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 13 сут.
Шырынская Дзіна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 20 б.в.
540,00 руб.
Чанцаў Ігар м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Шут Ю.С. Менск, Ленінскі 15 сут.
Мазурэнка Е.В. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 15 б.в.
405,00 руб.
Корнева Вольга ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Інчына Юля Менск, Ленінскі 30 б.в.
810,00 руб.
Папоў Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 15 сут.
Дабрыян Святлана ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 13 сут.
Дамброўская Наталля ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 30 б.в.
810,00 руб.
Палто Наталля ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 15 сут.
Аракелян Павел м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Бандарэнка Сьвятлана Менск, Маскоўскі 15 сут.
Смірнова Наталля ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Інчына Юля Менск, Ленінскі 30 б.в.
810,00 руб.
Шыманец Вольга ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Шоцік Т. Менск, Ленінскі 30 б.в.
810,00 руб.
Бараноўская Кацярына ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Беляковіч Марыя ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Карнеева Вольга ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Інчына Юля Менск, Ленінскі 30 б.в.
810,00 руб.
Ермалаева Наталля ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Нікітаровіч Юлія ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Саламаха Святлана ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Дзядкова Натальля Менск, Партызанскі 15 сут.
Марозік Анастасія ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жывіца Алена Менск, Кастрычніцкі 15 сут.
Астаповіч Аляксандра ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Янкоўскі Г.З. Менск, Заводзкі 30 б.в.
810,00 руб.
Аханькова Алена ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Ленінскі 13 сут.
Жгіроўскі Валер м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Ленінскі 13 сут.
Кравец Уладзімір м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Ленінскі 4 сут.
Лявончык Кацярына ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Ленінскі 15 сут.
Ткач Сяргей м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Канавалава Арына ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 15 сут.
Стасевіч Вольга ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Дзядкова Натальля Менск, Партызанскі 15 сут.
Лукашэвіч Раман м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 13 сут.
Літвінка Ніна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Хвайніцкая Жанна Менск, Заводзкі 10 сут.
Лявінская Анастасія ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 15 сут.
Бульбянкова Ангеліна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Музычэнка Уладзімір м 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4), 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Шоцік Т. Менск, Ленінскі 25 б.в.
675,00 руб.
Шукайла Алег м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Менск 15 сут.
Шчэрба Аляксандра ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Хвайніцкая Жанна Менск, Заводзкі 15 б.в.
405,00 руб.
Пачуйка Марына ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны
Бычкоўскі Н.М. м 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Асіпчык Анастасія Менск, Заводзкі 25 б.в.
675,00 руб.
Матросава М. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Густыр Юлія Менск, Цэнтральны 20 б.в.
540,00 руб.
Алімпіева С.А. ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Ліпневіч НН Менск, Партызанскі 15 б.в.
405,00 руб.
Грыцэвіч Наталля ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Касцюкевіч АЕ Менск, Заводзкі
Мархаток Дзіна ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Касцюкевіч АЕ Менск, Заводзкі 30 б.в.
810,00 руб.
Калініна Марыя ж 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) 2020-11-09 Касцюкевіч АЕ Менск, Заводзкі