Імя Артыкул Дата суда Судзьдзя Суд Арышт Штраф
Міткевіч Т.Ф. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-03 Малашэнка Вольга Пятроўна Менск, Маскоўскі 30 б.в.
810,00 руб.
Цымановіч Ж.Н. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-03 Кацэр Сяргей Менск, Маскоўскі 30 б.в.
810,00 руб.
Чэбан Радзівон 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-04 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 15 сут.
Баранаў І.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-04 Машкетаў Ю.В. Менск, Маскоўскі 15 сут.
Цішкевіч Юрый 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-12-04 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Гольберг Г. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Машкетаў Ю.В. Менск, Маскоўскі 30 б.в.
810,00 руб.
Высоцкі Дзмітрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-03 Густыр Юлія Менск, Цэнтральны 30 б.в.
810,00 руб.
Надзеждзін П. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-04 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 13 сут.
Дабратвор Іна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Осіпчык А.В. Менск, Заводзкі 45 б.в.
1 215,00 руб.
Ціханаў А.І. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-03 Кацэр Сяргей Менск, Маскоўскі 25 б.в.
675,00 руб.
Валюжэнец С.В. 17.1 КаАП – «дробнае хуліганства» 2020-12-03 Мотыль Таццяна Менск, Маскоўскі 30 б.в.
810,00 руб.
Саўрыцкая Р.Д. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Мотыль Таццяна Менск, Маскоўскі 15 сут.
Дабратвор Ілля 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-12-01 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 50 б.в.
1 350,00 руб.
Сярогіна Р.Г. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Кацэр Сяргей Менск, Маскоўскі 15 сут.
Вайноўскі Зміцер 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 13 сут.
Сурага Е.П. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Машкетаў Ю.В. Менск, Маскоўскі 12 сут.
Рокач І.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Петраш Аляксандр Менск, Цэнтральны 30 б.в.
810,00 руб.
Рокач І.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Петраш Аляксандр Менск, Цэнтральны 30 б.в.
810,00 руб.
Шыпулін Мікалай 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Хома Міхаіл Менск, Партызанскі 15 сут.
Сусліна Марына 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Целіца Лідзія Менск, Маскоўскі 15 сут.
Васілеўскі В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Малашэнка Вольга Пятроўна Менск, Маскоўскі 30 б.в.
810,00 руб.
Філіпава Ніна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Мотыль Таццяна Менск, Маскоўскі 30 б.в.
810,00 руб.
Дзмітрыева А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Кацэр Сяргей Менск, Маскоўскі 30 б.в.
810,00 руб.
Лепіхава Л. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Машкетаў Ю.В. Менск, Маскоўскі 25 б.в.
675,00 руб.
Гурбановіч Ж. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Малашэнка Вольга Пятроўна Менск, Маскоўскі 30 б.в.
810,00 руб.
Кузняцова Таццяна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-03 Малашэнка Вольга Пятроўна Менск, Маскоўскі 30 б.в.
810,00 руб.
Гутараў Кірыл 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-03 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 15 сут.
Дуброўскі Антон 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Бандарэнка Сьвятлана Менск, Маскоўскі 14 сут.
Ванзанок А.Г. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Мотыль Таццяна Менск, Маскоўскі 12 сут.
Швед І.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Малашэнка Вольга Пятроўна Менск, Маскоўскі
Вяргейчык Е.С. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Бандарэнка Сьвятлана Менск, Маскоўскі 14 сут.
Більчанка А.Ю. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Бандарэнка Сьвятлана Менск, Маскоўскі 13 сут.
Усовіч А.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Кацэр Сяргей Менск, Маскоўскі 12 сут.
Шпілеўскі Іван 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 13 сут.
Корсік А.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Целіца Лідзія Менск, Маскоўскі 12 сут.
Трубячкоў Д.О. 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-30 Кацэр Сяргей Менск, Маскоўскі 15 сут.
Дубяга А.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Целіца Лідзія Менск, Маскоўскі 12 сут.
Размоўка С.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 13 сут.
Шутко Ілля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Дзядкова Натальля Менск, Партызанскі 15 сут.
Базілеўскі Павел 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Дзядкова Натальля Менск, Партызанскі 10 сут.
Паклікуха А.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Блізнюк Ю. Менск, Фрунзенскі 13 сут.
Зайцаў Дзмітрый 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-30 Дзядкова Натальля Менск, Партызанскі 15 сут.
Бацяноўскі Уладзіслаў 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Дзядкова Натальля Менск, Партызанскі 15 сут.
Лучыновіч А.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Кацэр Сяргей Менск, Маскоўскі 13 сут.
Калядка Е.Н. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Курко І. Менск, Фрунзенскі
Шаўчук Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Лыскавец Кацярына 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Малашэнка Вольга Пятроўна Менск, Маскоўскі 12 сут.
Дворнікаў Д.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 12 сут.
Жынь В.І. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Целіца Лідзія Менск, Маскоўскі 12 сут.
Казючыц Максім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Осіпчык А.В. Менск, Заводзкі 13 сут.
Кучук А.Г. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Малашэнка Вольга Пятроўна Менск, Маскоўскі 12 сут.
Новікаў Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 14 сут.
Собаль Уладзіслаў 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-30 Осіпчык А.В. Менск, Заводзкі 20 сут.
Быкоўскі Васіль 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Рудэнка АА Менск, Кастрычніцкі 30 б.в.
810,00 руб.
Быстроў Віталь 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Івацэвічы 10 сут.
Селюк А.П. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Блізнюк Ю. Менск, Фрунзенскі 13 сут.
Яроўскі Д.М. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 15 сут.
Каралёў Вячаслаў 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-30 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 10 сут.
Ковель Даніла 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Осіпчык А.В. Менск, Заводзкі 13 сут.
Ерахавец Аляксей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Машкетаў Ю.В. Менск, Маскоўскі 13 сут.
Бараноўскі Андрэй 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-30 Малашэнка Вольга Пятроўна Менск, Маскоўскі 14 сут.
Трухановіч А.Н. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Машкетаў Ю.В. Менск, Маскоўскі 13 сут.
Сенько Вадзім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Пестракова Аліна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 25 б.в.
675,00 руб.
Гуруновіч Анатоль 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 14 сут.
Шыкуцкая Таццяна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Длужнеўскі А. Менск, Цэнтральны 13 сут.
Кудзелка Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Калубака Пётр Менск, Фрунзенскі 13 сут.
Дарагуш А.П. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Блізнюк Ю. Менск, Фрунзенскі
Самсонаў А.Б. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Целіца Лідзія Менск, Маскоўскі 12 сут.
Сушкевіч Сафія 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Кацэр Сяргей Менск, Маскоўскі 12 сут.
Арцюхоў В.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 15 сут.
Лісава Алена 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 10 сут.
Кудраўцава Іна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 15 сут.
Гліннікаў Мікалай 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 14 сут.
Дзятлаў Канстанцін 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Пагодзін Антон 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 13 сут.
Сакун Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 12 сут.
Лукшыц Ірына 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 25 б.в.
675,00 руб.
Сіроцін Аляксандр 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-30 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 20 сут.
Ярмачкаў Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Курко І. Менск, Фрунзенскі 12 сут.
Штэйн В. І. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Шут Ю.С. Менск, Ленінскі 15 сут.
Каралёў Іван 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 10 сут.
Трусіла Яна 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-30 Шут Ю.С. Менск, Ленінскі 15 сут.
Шаўчэнка Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 15 сут.
Палулех Дзіяна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 30 б.в.
810,00 руб.
Аляксандраў Міхаіл 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі
Дзянісаў Дзмітрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Рудэнка АА Менск, Кастрычніцкі 13 сут.
Пазняк Уладзіслаў 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 30 б.в.
810,00 руб.
Авярук Яўген 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 15 сут.
Слабко Дзмітрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 12 сут.
Лазоўскі Уладзімір 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 13 сут.
Адамовіч Вадзім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 14 сут.
Нікалаенка Вадзім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Длужнеўскі А. Менск, Цэнтральны 10 сут.
Царкевіч Наталля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Длужнеўскі А. Менск, Цэнтральны 13 сут.
Жыляніна Ганна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Янкоўскі Г.З. Менск, Заводзкі 12 сут.
Хажавец Дзяніс 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-30 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 23 сут.
Кучынскі Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Машкетаў Ю.В. Менск, Маскоўскі 12 сут.
Казей Дзяніс 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Рудэнка АА Менск, Кастрычніцкі 30 б.в.
810,00 руб.
Цярэшка Мікалай 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-30 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 23 сут.
Кушнерава Марына 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 10 сут.
Драковіч Павел 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 12 сут.
Іваноў Аляксей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Янкоўскі Г.З. Менск, Заводзкі 15 сут.
Пішчала Марыя 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 10 сут.
Хоміч Васіль 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Акавітая Таццяна Менск, Цэнтральны 13 сут.
Крук Дзмітрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 15 сут.
Салдатава Дар'я 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Шут Ю.С. Менск, Ленінскі 30 б.в.
810,00 руб.
Марцінчык Вікторыя 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Длужнеўскі А. Менск, Цэнтральны 10 сут.
Пляц Андрэй 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-30 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 25 сут.
Цапіенка Алена 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 10 сут.
Крылосаў Анатоль 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Машкетаў Ю.В. Менск, Першамайскі
Адамчук Георгій 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Янкоўскі Г.З. Менск, Заводзкі 15 сут.
Шліманаў Уладзімір 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Рудэнка АА Менск, Кастрычніцкі 13 сут.
Прышчэпаў Анатоль 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-30 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі
Казявін Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 15 сут.
Іваноў Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 10 сут.
Далгарукаў Кірыл 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 13 сут.
Шынгірэй Аляксей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-30 Янкоўскі Г.З. Менск, Заводзкі 20 сут.
Лазар Назарый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Гаеўскі Уладзіслаў 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 14 сут.
Грыгор'еў Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 10 сут.
Мялешын Дзмітрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 13 сут.
Гаравы Антон 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-29 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі
Лазаковіч С.Г. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-29 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Мурашка Ігар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 14 сут.
Палукошка Вольга 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Длужнеўскі А. Менск, Цэнтральны 30 б.в.
810,00 руб.
Лукша Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 13 сут.
Бурдыка Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Піскуноў М.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 15 сут.
Бабіч Аляксей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-29 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 15 сут.
Казлоў Віктар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 13 сут.
Ермачок Е.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 15 сут.
Антонаў Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-29 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 10 сут.
Аляксейчык Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 14 сут.
Харсевіч Ілля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 14 сут.
Ільюковіч Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 15 сут.
Канапелька Дзмітрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 15 сут.
Красікаў М.Г. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Рудэнка АА Менск, Кастрычніцкі 30 б.в.
810,00 руб.
Крэпская Алеся 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Длужнеўскі А. Менск, Цэнтральны
Варывода А.С. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 25 б.в.
675,00 руб.
Іваноў А. А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Янкоўскі Г.З. Менск, Заводзкі 15 сут.
Каралёў В. Ю. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 10 сут.
Лукшэц І.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 25 б.в.
675,00 руб.
Лазавы В. В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 13 сут.
Казей Д. А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Рудэнка АА Менск, Кастрычніцкі 30 б.в.
Шаўчэнка С.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 15 сут.
Адамовіч В.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 14 сут.
Кушнярова Марына 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 10 сут.
Аверук Е.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 15 сут.
Гаравы А.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 14 сут.
Стрыжкіна Дар'я 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Осіпчык А.В. Менск, Заводзкі 15 сут.
Гіранок Алена 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Волкава Наталля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Янкоўскі Г.З. Менск, Заводзкі 12 сут.
Кучук Г.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Ярохіна Марыя Менск, Фрунзенскі 13 сут.
Бурмістраў Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Ярохіна Марыя Менск, Фрунзенскі 13 сут.
Ільюшка Глеб 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 24 сут.
Мядзел Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Хвайніцкая Жанна Менск, Заводзкі 15 сут.
Сідорка Ульяна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Касцюкевіч А. Менск, Заводзкі 25 б.в.
675,00 руб.
Навінкін Віталь 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-29 Хвайніцкая Жанна Менск, Заводзкі 15 сут.
Міляшкевіч П.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі 10 сут.
Шэмель Віктар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 15 сут.
Латыш Валерыя 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Акавітая Таццяна Менск, Цэнтральны 20 б.в.
540,00 руб.
Стрыжэус Іван 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-12-01 Хвайніцкая Жанна Менск, Заводзкі 18 сут.
Гесць Іван 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Кухар А.Ю. Менск, Фрунзенскі 13 сут.
Кісляк Яўген 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Шут Ю.С. Менск, Ленінскі 15 сут.
Крайко Аляксей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Стрыжкін Іван 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Хвайніцкая Жанна Менск, Заводзкі 15 сут.
Грынкевіч Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі 10 сут.
Карыцкі Арцём 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Сарокін В.Ю. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі 9 сут.
Казленскі Іван 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-12-01 Хвайніцкая Жанна Менск, Заводзкі 15 сут.
Мачульскі Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Хрысцюк В.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі 10 сут.
Глазкін Леанід 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы», 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-12-01 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 20 сут.
Шапіра П.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Кацэр Сяргей Менск, Маскоўскі 12 сут.
Коваль Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-12-01 Касцюкевіч А. Менск, Заводзкі 25 сут.
Вежнавец Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Касцюкевіч А. Менск, Заводзкі 13 сут.
Козыраў Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Касцюкевіч А. Менск, Заводзкі 15 сут.
Глазкін В.С. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Шут Ю.С. Менск, Ленінскі 15 сут.
Пушнянкоў Антон 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 12 сут.
Бурдыка Сцяпан 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 15 сут.
Асмыковіч Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 15 сут.
Смірноў Зміцер 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Казлова Анжаліка Менск, раённы 10 сут.
Ціхановіч Кацярына 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Казлова Анжаліка Менск, раённы 7 сут.
Забалотная Ксенія 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-12-01 Казлова Анжаліка Менск, раённы 30 б.в.
810,00 руб.
Найдовіч Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 13 сут.
Ілюшка Глеб 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-12-01 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 24 сут.
Качурка Іван 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Рашэтнікаў Сяргей 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-12-01 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 15 сут.
Добыш Е.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-29 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 25 б.в.
675,00 руб.
Круталевіч Людміла 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Хвашчонак Зміцер 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Малкоў Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Міцкевіч А.Д. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Лубянцоў Дзяніс 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Касцюкевіч АЕ Менск, Заводзкі 13 сут.
Канаш Марына 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 30 б.в.
810,00 руб.
Асадчы Арцём 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Хвайніцкая Жанна Менск, Заводзкі 12 сут.
Чарняўскі Яўген 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Кухарава Ганна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 14 сут.
Шупорын Іван 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 12 сут.
Шупорын Іван 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 12 сут.
Колатаў Фёдар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Янкоўскі Г.З. Менск, Заводзкі 15 сут.
Кавалевіч Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Янкоўскі Г.З. Менск, Заводзкі 15 сут.
Бондараў Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 14 сут.
Калпіская Іна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-12-01 Колабаў А. Менск, раённы 50 б.в.
1 350,00 руб.
Богдан Павел 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 15 сут.
Галыга Аляксей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 13 сут.
Цакуноў Уладзіслаў 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 14 сут.
Задруцкі Арцём 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Гаўрон Наталля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-12-01 Осіпчык А.В. Менск, Заводзкі 20 сут.
Галуза Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Янкоўскі Г.З. Менск, Заводзкі 15 сут.
Хахлова Аляксандра 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-12-01 Осіпчык А.В. Менск, Заводзкі 25 сут.
Крывенка Ягор 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 12 сут.
Ламака Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Янкоўскі Г.З. Менск, Заводзкі 15 сут.
Шуманаў Арцём 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Еўдакіменка Максім 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-12-01 Кухар А.Ю. Менск, Фрунзенскі 20 сут.
Смірнова Марыя 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Панчанка І. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Кухар А.Ю. Менск, Фрунзенскі 14 сут.
Іваноў Андрэй Аляксандравіч 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Осіпчык А.В. Менск, Заводзкі 12 сут.
Багдановіч Іван 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-12-01 Колабаў А. Менск, раённы 15 сут.
Чарныш Наталля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-12-01 Колабаў А. Міёры, раённы 8 сут.
Амялевіч Ягор 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-12-01 Крапачоў Аляксей Менск, раённы 7 сут.
Удот Юрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-12-01 Крапачоў Аляксей Менск, раённы 8 сут.
Рацішаў Валерый 2020-12-01 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 15 сут.
Батура Арцём 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 30 б.в.
810,00 руб.
Яцкевіч Віктар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 15 сут.
Гутараў Дзмітрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Магілёў, Кастрычніцкі 30 б.в.
810,00 руб.
Шурпелеў А (?) 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Магілёў, Кастрычніцкі 25 б.в.
675,00 руб.
Мазур Сяргей 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-12-01 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 14 сут.
Мільката Антон 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Кухар А.Ю. Менск, Фрунзенскі
Бадамшын Руслан 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-12-02 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Курчавянкоў Аляксей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 10 сут.
Куіса Е. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 10 сут.
Лосік Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Мурашка Е.Н. Менск, Заводзкі 13 сут.
Пачкоўскі Максім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Скурыдзіна Таццяна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Драгунова Ксенія 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 10 сут.
Каткоў Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 30 б.в.
810,00 руб.
Харсееў Віктар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Янкоўскі Г.З. Менск, Заводзкі 25 б.в.
675,00 руб.
Грашчанка Юлія 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Асіпчык Анастасія Менск, Заводзкі
Траўлька М.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-03 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 15 сут.
Шойхет Ю.М. 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-12-03 Мотыль Таццяна Менск, Маскоўскі 15 сут.
Гарбачэўская Н.Г. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Шут Ю.С. Менск, Ленінскі
Вул Анастасія 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Біруля Вольга Менск, Кастрычніцкі 30 б.в.
810,00 руб.
Буданаў Сяргей 17.1 КаАП – «дробнае хуліганства», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-30 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 25 сут.
Шушко Н.С. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 25 б.в.
675,00 руб.
Туцін Канстанцін 17.1 КаАП – «дробнае хуліганства», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-30 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 25 сут.
Бухавец Юрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі 20 б.в.
540,00 руб.
Леваньшын А.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі 20 б.в.
540,00 руб.
Сабанцава А.С. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі 20 б.в.
540,00 руб.
Марчанка Крысціна 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-12-04 Касцюкевіч А. Менск, Заводзкі
Цярэнцьева Сафія 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-27 Віцебск 7 сут.
Ільяш Ігар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Шабуня Вікторыя Менск, Цэнтральны 15 сут.
Пецюкевіч А.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-26 Брычкоў А.В. Менск, Фрунзенскі 10 б.в.
270,00 руб.
Пашкевіч Ганна 9.3 КаАП – «Абраза» 2020-12-03 Юрчанка Міхаіл Віцебск, Першамайскі 5 б.в.
135,00 руб.
Пінчук Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 30 б.в.
810,00 руб.
Святлоў Кірыл 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Шабуня Вікторыя Менск, Цэнтральны 13 сут.
Бальшоў А.Е. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Шабуня Вікторыя Менск, Цэнтральны
Пархоменка П.Д. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 13 сут.
Астраух П. Ю. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Мотыль Таццяна Менск, Маскоўскі 12 сут.
Жукава Н.С. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Мотыль Таццяна Менск, Маскоўскі
Лявончык Святлана 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Курпачанка М. Магілёў, раённы 3 сут.
Длугашэўская О.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-03 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 25 б.в.
675,00 руб.
Ярашэнка Паліна 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы», 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-23 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 70 б.в.
1 890,00 руб.
Корсак Вольга 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Кочык Аляксандр Менск, Партызанскі 30 б.в.
810,00 руб.
Наумовіч Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Кочык Аляксандр Менск, Партызанскі 15 сут.
Гранатаў В.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Пірожнікава Тацьцяна Менск, Маскоўскі 13 сут.
Гаршкова Дар'я 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Кочык Аляксандр Менск, Партызанскі 15 сут.
Жукава Алеся А. 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-23 Кочык Аляксандр Менск, Партызанскі 15 сут.
Кудзін А.Д. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Пірожнікава Тацьцяна Менск, Маскоўскі 13 сут.
Крукава Надзея 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 15 сут.
Салановіч Я.О. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Лабанок А.С. Менск, Партызанскі 15 сут.
Несцяровіч Раман 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-23 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 15 сут.
Чыстафораў В.Ю. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 15 сут.
Харланаў В.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 15 сут.
Салавей Арцём 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-23 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 25 сут.
Пікулік Дзмітрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 25 сут.
Нагорскі А.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Менск, Заводзкі 13 сут.
Крышнёў Д.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Хвайніцкая Жанна Менск, Заводзкі 13 сут.
Сугала Д.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Шоцік Т. Менск, Ленінскі 15 сут.
Івашкевіч А.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Макарэвіч Ігар Менск, Партызанскі 15 сут.
Прыходзька Дар'я 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 15 сут.
Нагорная Т.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 14 сут.
Годына Д.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 14 сут.
Мядведзкі М.Ю. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Пірожнікава Тацьцяна Менск, Маскоўскі 13 сут.
Сухадольскі А.О. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Красоўская Зінаіда Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Уласаў А.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 12 сут.
Пукала Яўген 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Фёдарава Марына Менск, Савецкі
Садоўскі Алег 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Хвайніцкая Жанна Менск, Заводзкі 15 сут.
Лазараў М.П. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 15 сут.
Уласеня Ганна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 30 б.в.
810,00 руб.
Раслякоў Г.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Менск, Заводзкі 13 сут.
Шыцік А.Л. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Красоўская Зінаіда Менск, Фрунзенскі
Юхноўская Е.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Мігурскі А.Э. Менск, Фрунзенскі 25 б.в.
675,00 руб.
Кузнічэнкаў Уладзімір 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 30 б.в.
810,00 руб.
Саладухін Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Дзядкова Натальля Менск, Партызанскі 12 сут.
Лысюк Аляксей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 15 сут.
Гаралёў П.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Пірожнікава Тацьцяна Менск, Маскоўскі 13 сут.
Сурмач Кацярына 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Мотыль Таццяна Менск, Маскоўскі 30 б.в.
810,00 руб.
Малей А.М. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Красоўская Зінаіда Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Сінькевіч Глеб 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Кацэр Сяргей Менск, Маскоўскі
Шылаў А.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-23 Кулік А.Д. Менск, Першамайскі 14 сут.
Лаперчук А.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 14 сут.
Берднік Уладзіслаў 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 15 сут.
Янкоўскі Ілля 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-23 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 15 сут.
Міронаў Юрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 13 сут.
Шумскі Ю.Н. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 15 сут.
Жогаль Пётр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-23 Кулік А.Д. Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Чэрнік Антон 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 15 сут.
Жыгуліч А.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Мотыль Таццяна Менск, Маскоўскі 13 сут.
Арлоў Максім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Млечка А.В. Менск, Маскоўскі 14 сут.
Галушка Уладзімір 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Целіца Лідзія Менск, Маскоўскі 13 сут.
Касалапаў Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Кавалёнак Л.М. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Блізнюк Ю. Менск, Фрунзенскі 13 сут.
Сумрач Е.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Мотыль Таццяна Менск, Маскоўскі 30 б.в.
810,00 руб.
Баркоўскі А.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Басалай А.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Кацэр Сяргей Менск, Маскоўскі 13 сут.
Гуменяк Д.С. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Шабуня Вікторыя Менск, Цэнтральны 14 сут.
Скавыш Алена 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 30 б.в.
810,00 руб.
Шатуха Е.М. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Млечка А.В. Менск, Фрунзенскі 11 сут.
Шакін А.І. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Блізнюк Ю. Менск, Фрунзенскі
Сіроцін Леанід 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-23 Кулік А.Д. Менск, Першамайскі 15 сут.
Радкевіч А.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Ярохіна Марыя Менск, Фрунзенскі 11 сут.
Кавалеўскі Аляксей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-23 Дзядкова Натальля Менск, Партызанскі 15 сут.
Рудой Н.Е. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Кулік А.Д. Менск, Першамайскі 13 сут.
Гарбачэўскі Б.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Блізнюк Ю. Менск, Фрунзенскі
Казюкоў Дзяніс 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 14 сут.
Маркава М.С. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 14 сут.
Язькоў А.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Шабуня Вікторыя Менск, Цэнтральны 13 сут.
Марчэўскі А.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 15 сут.
Саўчык В.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Блізнюк Ю. Менск, Фрунзенскі 14 сут.
Меленяка Дзмітрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Кулік А.Д. Менск, Першамайскі 14 сут.
Маслоўскі Раман 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Шут Ю.С. Менск, Ленінскі 15 сут.
Руды О.І. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Блізнюк Ю. Менск, Фрунзенскі 13 сут.
Багач Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 13 сут.
Акудовіч С.М. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Шоцік Т. Менск, Ленінскі 15 сут.
Жылінскі Д.М. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Жывіца Алена Менск, Кастрычніцкі 14 сут.
Князеў Мікіта 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-23 Млечка А.В. Менск, Фрунзенскі 20 сут.
Вайшнаровіч Ірына 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 13 сут.
Папоў Міхаіл 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 14 сут.
Салянскі Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 14 сут.
Тушкін Аляксандр 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-23 Целіца Лідзія Менск, Маскоўскі 15 сут.
Звягінцаў Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Целіца Лідзія Менск, Маскоўскі 13 сут.
Копылеў Аляксей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Ліпневіч НН Менск, Партызанскі 15 сут.
Гярмішын А. В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Малашэнка Вольга Пятроўна Менск, Маскоўскі 13 сут.
Лаўроў Дзяніс 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Ліпневіч НН Менск, Партызанскі
Белякоў Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Целіца Лідзія Менск, Маскоўскі 13 сут.
Шатаў Мікіта 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-23 Мотыль Таццяна Менск, Маскоўскі 15 сут.
Чапурко Святлана 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-23 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі
Акуневіч Станіслаў 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Маісеева Ганна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Шоцік Т. Менск, Ленінскі 30 б.в.
810,00 руб.
Пятровіч А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Целіца Лідзія Менск, Маскоўскі 12 сут.
Зыгмантовіч Ян 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Шабуня Вікторыя Менск, Цэнтральны 15 сут.
Цялішчаў Дзмітрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 15 сут.
Аўласенка Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Кулік А.Д. Менск, Першамайскі 8 сут.
Жгароў Арцём 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 15 сут.
Рэйзіс Цімур 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 13 сут.
Чаган Алег 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Мотыль Таццяна Менск, Маскоўскі 13 сут.
Бахцін Іван 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Бандарэнка Сьвятлана Менск, Маскоўскі
Цімафееў Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Мотыль Таццяна Менск, Маскоўскі 13 сут.
Дамасевіч Кірыл 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Кацэр Сяргей Менск, Маскоўскі
Сцепчанка Уладзімір 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Кацэр Сяргей Менск, Маскоўскі
Сінкевіч Г. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Кацэр Сяргей Менск, Маскоўскі
Кухта Мікіта 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Шпак І. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Шут Ю.С. Менск, Ленінскі 15 сут.
Лаўкоў Уладзімір 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 14 сут.
Кучарэнка Таццяна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 15 сут.
Мастыка Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Пірожнікава Тацьцяна Менск, Маскоўскі
Рамановіч Аляксандр 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-23 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 14 сут.
Залазаеў П.Е. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Шабуня Вікторыя Менск, Цэнтральны 13 сут.
Шапавалаў Руслан 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Шоцік Т. Менск, Ленінскі 13 сут.
Каляда Вячаслаў 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 14 сут.
Тумаш Вячаслаў 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-23 Макарэвіч Ігар Менск, Партызанскі 15 сут.
Стральцоў Н.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Залуцкая І.В. Менск, Фрунзенскі 11 сут.
Бялоў Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Шоцік Т. Менск, Ленінскі 15 сут.
Марынчанка Павел 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Кавалеўскі Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-23 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 15 сут.
Валадзько Арцём 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Ліпневіч НН Менск, Партызанскі 15 сут.
Быстрык Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Кулік А.Д. Менск, Першамайскі
Хацкевіч Алена 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Шут Ю.С. Менск, Ленінскі
Камлюк Г.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Мігурскі А.Э. Менск, Фрунзенскі 14 сут.
Козел Валянціна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Шоцік Т. Менск, Ленінскі 13 сут.
Макееў Д.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Мігурскі А.Э. Менск, Фрунзенскі 30 б.в.
810,00 руб.
Гальцяева Наталля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Шоцік Т. Менск, Ленінскі 13 сут.
Кантараў Д.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Курко І. Менск, Фрунзенскі 11 сут.
Максімаў К.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Макарэвіч Ігар Менск, Партызанскі 30 б.в.
810,00 руб.
Кірык Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Курко І. Менск, Фрунзенскі 12 сут.
Сарока Р.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 15 сут.
Шурлін А.П. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Малашэнка Вольга Пятроўна Менск, Маскоўскі 12 сут.
Петручэня Алег 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Малашэнка Вольга Пятроўна Менск, Маскоўскі 15 сут.
Огій Антон 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Варыг Максім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Хвайніцкая Жанна Менск, Заводзкі 15 сут.
Лебедзеў Юрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 14 сут.
Варозін В.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Хвайніцкая Жанна Менск, Заводзкі 15 сут.
Цэлішчаў Д.Ю. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 15 сут.
Лаферчук А.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 14 сут.
Жгараў А.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 15 сут.
Краснікаў Андрэй 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-23 Млечка А.В. Менск, Фрунзенскі 20 сут.
Сабалеўскі Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 13 сут.
Паўловіч Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 13 сут.
Лебядзенка О.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Шабуня Вікторыя Менск, Цэнтральны 13 сут.
Чупрыгін А.Г. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Шабуня Вікторыя Менск, Цэнтральны
Сідарэнка М.С. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Мурашка Е.Н. Менск, Заводзкі 30 б.в.
810,00 руб.
Кірылаў Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Мурашка Е.Н. Менск, Заводзкі 13 сут.
Струшкевіч Д. М. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Мурашка Е.Н. Менск, Заводзкі 13 сут.
Мельнікаў А.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Мурашка Е.Н. Менск, Заводзкі 13 сут.
Радзін М.Ю. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Крапачоў Аляксей Менск, раённы 15 б.в.
405,00 руб.
Лойка Яўген 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Жэчка Павел Менск, раённы 5 б.в.
135,00 руб.
Грыцэня П.Г. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Жэчка Павел Менск, раённы 5 б.в.
135,00 руб.
Сыч Юрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 14 сут.
Шчэмелеў Ігар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Млечка А.В. Менск, Фрунзенскі 12 сут.
Ганчарык К.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Залуцкая І.В. Менск, Фрунзенскі 11 сут.
Барышнікаў Антон 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 15 сут.
Лейкінд Валянцін 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 13 сут.
Ярмак Паліна 2020-11-24 Астапенка Дзмітрый Менск, Заводзкі 12 сут.
Уцеўскі Георгій 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Шаўцоў Віктар Менск, раённы 11 сут.
Воўк-Карачэўская Кацярына 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Менск, Фрунзенскі 14 сут.
Хадасевіч Ігар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Кулік А.Д. Менск, Першамайскі
Кучарэнка К.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Осіпчык А.В. Менск, Заводзкі 13 сут.
Сашак Ігар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 13 сут.
Аўсянік Ігар В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Рудэнка АА Менск, Кастрычніцкі 15 сут.
Белаушка Ігар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Карнейчык Раман 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Мышкой Уладзіслаў 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Грышаеў Мікіта 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Куправічус Ю.І. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 12 сут.
Ладохін Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Мурашка Е.Н. Менск, Заводзкі 13 сут.
Быстрык Аляксандра 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Кулік А.Д. Менск, Першамайскі 13 сут.
Калінін А.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі 10 сут.
Жукоўскі П.Б. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Тоцкі М.Ю. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 10 сут.
Казлоў Р.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі 10 сут.
Яшчук Глеб 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Захарэвіч Міхаіл 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Войніч Уладзімір 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Багамякаў Мікалай Менск, Фрунзенскі 13 сут.
Марчык Сяргей 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-24 Менск, Фрунзенскі 25 сут.
Радкевіч В.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Бузо Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-24 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 40 б.в.
1 080,00 руб.
Сонкін В.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Федаровіч Дзяніс 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Язерскі А. Н. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі 10 сут.
Горбач Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Мурашка Е.Н. Менск, Заводзкі 13 сут.
Магер Дзмітрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Васільчук І.Г. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 10 сут.
Яравая Таццяна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Дзядкова Натальля Менск, Партызанскі 30 б.в.
810,00 руб.
Крыж Ігар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Лаўрыновіч Іван 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 13 сут.
Карвецкі Н.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Хома Міхаіл Менск, Партызанскі 15 сут.
Куліджанаў Георгій 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Дзядкова Натальля Менск, Партызанскі 15 сут.
Пехоўскі Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Стахоўскі А.С. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 14 сут.
Лагодзіч О.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Хома Міхаіл Менск, Партызанскі 25 б.в.
675,00 руб.
Кавалеўскі В.Ю. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Петрашко Е.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Залуцкая І.В. Менск, Фрунзенскі 11 сут.
Чарапко-Самахвалаў Ілля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 15 сут.
Лазарэвіч А.М. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Курко І. Менск, Фрунзенскі 13 сут.
Дутко Анджэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Осіпчык А.В. Менск, Заводзкі 13 сут.
Платун Е. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 12 сут.
Малахоўскі Р. С. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 14 сут.
Шахорскі А.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 12 сут.
Гібкая М.С. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Жывіца Алена Менск, Кастрычніцкі 10 сут.
Дзеранюк М.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Разумоўская Ганна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 10 б.в.
270,00 руб.
Урбановіч Максім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 15 сут.
Кабанчук Крысціна 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-24 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 50 б.в.
1 350,00 руб.
Іваноў Кірыл 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 14 сут.
Вязенскі Яўген 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 13 сут.
Базарскі Яўген 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 14 сут.
Міхальчук Алег 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-24 Асіпчык Анастасія Менск, Заводзкі 20 сут.
Пляшко Ігар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Машычаў Дзмітрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Пашкоўская Юлія 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі
Варакса Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 15 сут.
Шаблінскі Кірыл 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Турко Анатоль 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 15 сут.
Кірзнер Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 13 сут.
Андрос Віталь 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Клютчэня Дзмітрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Камароў Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 12 сут.
Белянкевіч А.М. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Колабаў А. Менск, раённы 30 б.в.
810,00 руб.
Мятліцкая А.Е. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Хома Міхаіл Менск, Партызанскі 15 сут.
Шэўмер І.Г. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі 9 сут.
Кузькоў А.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Хома Міхаіл Менск, Партызанскі 12 сут.
Пінчук Алена 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 14 сут.
Крыўко Анастасія 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Дзядкова Натальля Менск, Партызанскі
Шырынская Ганна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 30 б.в.
810,00 руб.
Тура Е.А. 23.34 ч.2 КаАП – «арганізатар несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-25 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 14 сут.
Міжэйнікава Д.Н. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Шабуня Вікторыя Менск, Цэнтральны
Грынь І.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Ляйкоўская Анастасія Менск, Савецкі 13 сут.
Раманоўскі Яўген 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 14 сут.
Вашкевіч Д.М. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 13 сут.
Гарматны Р.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 10 сут.
Сарока Д.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 13 сут.
Сялюк Максім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 12 сут.
Русак Дзмітрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 12 сут.
Наважылаў Павел 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 12 сут.
Каржуеў Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Жуковіч Алена Менск, Заводзкі 20 б.в.
540,00 руб.
Паборцаў Ілля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Баркоў В.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 13 сут.
Дорах Вадзім 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-25 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 10 сут.
Міжэвіч А.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-26 Жэчка Павел Менск, раённы 10 б.в.
270,00 руб.
Мароз Максім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 13 сут.
Быль В.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-04 Жэчка Павел Менск, раённы 5 б.в.
135,00 руб.
Карнейчык В.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-26 Жэчка Павел Менск, раённы 5 б.в.
135,00 руб.
Баран А.С. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-04 Жэчка Павел Менск, раённы 5 б.в.
135,00 руб.
Нікуліна Ю. В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-26 Шаўцоў Віктар Менск, раённы 10 б.в.
270,00 руб.
Тоцкі М.Ю. 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-27 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 10 сут.
Пашкоўская Юля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі
Кабанаў Дзмітрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 7 сут.
Рылко Р.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Крапачоў Аляксей Менск, раённы 20 б.в.
540,00 руб.
Шастко Дзмітрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Крапачоў Аляксей Менск, раённы 20 б.в.
540,00 руб.
Баешка Мікіта 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Мігурскі А.Э. Менск, Фрунзенскі
Манкевіч Аляксей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Мігурскі А.Э. Менск, Фрунзенскі 10 б.в.
270,00 руб.
Майсеюк Ірына 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Паланевіч Вольга Менск, Цэнтральны
Ракавец А.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-04 Жэчка Павел Менск, раённы 5 б.в.
135,00 руб.
Каратыш В.Н. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-04 Жэчка Павел Менск, раённы 5 б.в.
135,00 руб.
Пруднічэнка А.С. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Біруля Вольга Менск, Кастрычніцкі
Вронскі Дзяніс 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-20 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 12 сут.
Шкіранда Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-20 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 13 сут.
Карыіміпур Арман Фарзадавіч 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-20 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 12 сут.
Коўшаль Ігар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-03 Мурашка Е.Н. Менск, Заводзкі 10 сут.
Купцова Т.Н 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-20 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі 10 сут.
Свірыдовіч Л.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-20 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі 20 б.в.
540,00 руб.
Неўдах М.М. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-20 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі 25 б.в.
675,00 руб.
Калоднік Т.І. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-20 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі 25 б.в.
675,00 руб.
Паўлава Людміла 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-25 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 50 б.в.
1 350,00 руб.
Няфедава Людміла 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 10 сут.
Вяргейчык Святлана 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-03 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 30 б.в.
810,00 руб.
Гаралёў Андрэй 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы», 17.1 КаАП – «дробнае хуліганства» 2020-11-19 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 15 сут.
Кузьміна Дар'я 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-19 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 9 сут.
Малькова М.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-19 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 10 сут.
Коцкая Юля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-19 Целіца Лідзія Менск, Маскоўскі 8 сут.
Леновіч Дзмітрый Андрэевіч 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 5 сут.
Квіткевіч Аляксандра 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-18 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 15 сут.
Крылава Тамара 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-19 Шут Ю.С. Менск, Ленінскі 15 сут.
Камінская Людміла 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-19 Шут Ю.С. Менск, Ленінскі 15 сут.
Салавей Я.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-19 Варакса Юлія Менск, Маскоўскі 15 сут.
Вялічкін Уладзімір 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-26 Маручак Сяргей Берасьце, раённы 50 б.в.
1 350,00 руб.
Зелінская Вольга 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Густыр Юлія Менск, Цэнтральны
Барок Вячаслаў 17.10 (нацыская сімволіка) 2020-12-03 Домініч Рада Наваполацак 10 сут.
Целяпун Уладзімір 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Град Аляксандр Мазыр 30 б.в.
810,00 руб.
Клешава Фаіна 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы», 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-16 Макарэвіч Ігар Менск, Партызанскі 15 сут.
Канановіч В.Г. 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы», 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 23 сут.
Фіалкоўскі Мікалай 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-16 Макарэвіч Ігар Менск, Партызанскі 15 сут.
Краско Ірына 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-16 Дзядкова Натальля Менск, Партызанскі 15 сут.
Напорка Юля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-16 Дзядкова Натальля Менск, Партызанскі 15 сут.
Арцёменкава Алена 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-16 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 20 сут.
Саўчанка Вольга 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-16 Макарэвіч Ігар Менск, Партызанскі 15 сут.
Пігулеўская Т.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-16 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 50 б.в.
1 350,00 руб.
Кураленя Сафія 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-16 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 15 сут.
Нароўскі Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-16 Макарэвіч Ігар Менск, Партызанскі 15 сут.
Ткачук Павел 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-16 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 15 сут.
Клімянкоў Дзмітрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-16 Ліпневіч НН Менск, Партызанскі 13 сут.
Красоўскі Аляксандр С. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-16 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Лапацік Максім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-16 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Сачэўка Вольга 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-16 Макарэвіч Ігар Менск, Партызанскі 15 сут.
Кузняцоў Андрэй Г. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-16 Дзядкова Натальля Менск, Партызанскі 15 сут.
Гінзбург Максім 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-16 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі
Сінкевіч Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-16 Дзядкова Натальля Менск, Партызанскі 15 сут.
Турчыняк А.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-16 Блізнюк Ю. Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Коўч В.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Рабчык А.І. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Кацэр Сяргей Менск, Маскоўскі 15 сут.
Маркелаў Пётр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск, Маскоўскі 15 сут.
Кавалёў Максім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Бандарэнка Сяргей Менск, Маскоўскі 15 сут.
Гінтаў М.Л. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-16 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 25 сут.
Капытка Таццяна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-16 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 100 б.в.
2 700,00 руб.
Цмыг Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Шоцік Т. Менск, Ленінскі 15 сут.
Жучкоў А.Л. 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы», 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Акуліч Сьвятлана Менск, Фрунзенскі 25 сут.
Рубашка Я.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Жывіца Алена Менск, Кастрычніцкі 15 сут.
Зайцаў Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Пунько Арцём 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Шоцік Т. Менск, Ленінскі 15 сут.
Абдуаліеў Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Хурс Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Жывіца Алена Менск, Кастрычніцкі 15 сут.
Сапёлка Антон 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-15 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 15 сут.
Крупіч Віталь 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Карабіцкі Артур 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Хлябчук Менск, Ленінскі 15 сут.
Гацак Яўген 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 15 сут.
Занкавец Д.Н. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Цімахавец Іван 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Хлябчук Менск, Ленінскі 15 сут.
Шкрэдаў М.М. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Мотыль Таццяна Менск, Маскоўскі 15 сут.
Булат В.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-16 Млечка А.В. Менск, Фрунзенскі 25 сут.
Нажэеў Е.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Лейкоўская Менск, Першамайскі 15 сут.
Пратасеня С.М. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 14 сут.
Мішчанка Р.П. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 15 сут.
Валовіч Яўген 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-16 Блізнюк Ю. Менск, Фрунзенскі 25 сут.
Вайтовіч Леанід 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Алейнікава Таццяна Менск, Партызанскі 15 сут.
Лобачаў Д.Ю. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Лейкоўская Менск, Першамайскі 15 сут.
Лабачоў Д.Ю. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Лейкоўская Менск, Першамайскі 15 сут.
Толсцік Е.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Акавітая Таццяна Менск, Цэнтральны 11 сут.
Захараў Ігар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Кірыльчык А.Н. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 15 сут.
Забалотны С.Н. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Лейкоўская Менск, Першамайскі 15 сут.
Баранчык Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Алейнікава Таццяна Менск, Партызанскі 12 сут.
Аўтушка Е.Н. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-16 Бугук Н.М. Менск, Фрунзенскі 25 сут.
Сарокін 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 50 б.в.
1 350,00 руб.
Дабракоў Аляксей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Шут Ю.С. Менск, Ленінскі 15 сут.
Усаў І.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Лейкоўская Менск, Першамайскі 15 сут.
Тарасенка В.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 15 сут.
Балабановіч Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Валахановіч Алег 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Малашэнка Вольга Пятроўна Менск, Маскоўскі 15 сут.
Дзергаўс-Крачкоўская Вольга 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 15 сут.
Марданаў А.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Лейкоўская Менск, Першамайскі 15 сут.
Маркевіч Ігар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Капытка Настасся 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-16 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 15 сут.
Кавалевіч Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Чайко Кацярына Менск, Партызанскі 15 сут.
Шабалін М.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Лейкоўская Менск, Першамайскі 15 сут.
Плешкуноў І.С. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Прышчэп 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Акавітая Таццяна Менск, Цэнтральны 13 сут.
Кубліцкі Віталь 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Тарасюк Д.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Лейкоўская Менск, Першамайскі 15 сут.
Дворнік Мікалай 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Чайко Кацярына Менск, Партызанскі 15 сут.
Лаўрыненка А.Л. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 14 сут.
Роўбуць Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Табіяш А.П. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Акавітая Таццяна Менск, Маскоўскі 15 сут.
Табіяш А.П. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Акавітая Таццяна Менск, Маскоўскі 15 сут.
Сухой Н.М. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 14 сут.
Заяц Віталь 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Повар Зміцер 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Бакур Юрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Янкавенка Віталь 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Савіцкі С.Н. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 15 сут.
Чарняк М.І. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Акавітая Таццяна Менск, Цэнтральны 14 сут.
Чашэйка Віталь 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Наваградак, раённы 20 б.в.
540,00 руб.
Солтан Зміцер 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Наваградак, раённы 8 сут.
Кокаш Алег 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Наваградак, раённы 8 сут.
Дзянісенка А.М. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск, Маскоўскі 15 сут.
Бакуновіч Г.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Хвайніцкая Жанна Менск, Заводзкі 15 сут.
Лашэнка-Казакова Надзея 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Лагуновіч А.А. Гомель, Савецкі 10 б.в.
270,00 руб.
Міронаў Ілля 23.34 ч.2 КаАП – «арганізатар несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-16 Лагуновіч А.А. Гомель, Савецкі 10 сут.
Пракапенка Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Лагуновіч А.А. Гомель, Савецкі 6 б.в.
162,00 руб.
Шамрова Яніна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Лагуновіч А.А. Гомель, Савецкі 10 б.в.
270,00 руб.
Засядацелева Е.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Хлышчанкоў Аляксей Гомель 10 б.в.
270,00 руб.
Марозава Е.І. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Мальцаў С.Н. Гомель 5 б.в.
135,00 руб.
Пракапенка Уладзімір 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Мальцаў С.Н. Гомель 10 сут.
Рачкоўскі Е.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Хлышчанкоў Аляксей Гомель 10 б.в.
270,00 руб.
Цімашэнка Е.О. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Парэмскі Яраслаў Гомель 10 б.в.
270,00 руб.
Азараў І.І. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Хвайніцкая Жанна Менск, Заводзкі 15 сут.
Лыскавец С.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Хвайніцкая Жанна Менск, Заводзкі 15 сут.
Аўраменка Д.Ю. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Хвайніцкая Жанна Менск, Заводзкі 15 сут.
Дзірко М.Ю. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Някрасава Алена Менск, Партызанскі 15 сут.
Манько М.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Капцэвіч Алена Менск, Заводзкі 15 сут.
Фомінаў І.Н. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Капцэвіч Алена Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Кусцінскі І.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Капцэвіч Алена Менск, Заводзкі 15 сут.
Рачэўскі С.О. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Капцэвіч Алена Менск, Заводзкі 15 сут.
Бех Юрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Гародня 40 б.в.
1 080,00 руб.
Біліда Віталь 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Гародня 5 б.в.
135,00 руб.
Бобашаў С.Г. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Гародня 5 б.в.
135,00 руб.
Бужынская Ірына 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Гародня 5 б.в.
135,00 руб.
Валадзько Віталь 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Гародня 5 б.в.
135,00 руб.
Воўчак Ігар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Гародня 30 б.в.
810,00 руб.
Вяткін Віктар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Гародня 5 б.в.
135,00 руб.
Галаўко Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Гародня 10 б.в.
270,00 руб.
Журун Ігар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Гародня 5 б.в.
135,00 руб.
Каленчыц Мікалай 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Гародня 5 б.в.
135,00 руб.
Ломаў Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Гародня 10 б.в.
270,00 руб.
Рыбалка Аляксей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Гародня 10 б.в.
270,00 руб.
Рэвера А.Д. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Гародня 5 б.в.
135,00 руб.
Сабіраў Максім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Гародня 5 б.в.
135,00 руб.
Семяновіч Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Гародня 10 б.в.
270,00 руб.
Садоўскі Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Гародня
Цыдзік Генрых 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Гародня 20 б.в.
540,00 руб.
Шатэрнік Уладзімір 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Гародня 10 б.в.
270,00 руб.
Шмурай Яўген 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Гародня 5 б.в.
135,00 руб.
Чура Яўген 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Наваградак, раённы 10 б.в.
270,00 руб.
Басюк Уладзіслаў 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Менск, Фрунзенскі 13 сут.
Буцько Павел 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-16 Менск, Кастрычніцкі 50 б.в.
1 350,00 руб.
Палазняк Дзмітрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Някрасава Алена Менск, Заводзкі 15 сут.
Вілюха Д.С. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Малашэнка Вольга Пятроўна Менск, Маскоўскі 13 сут.
Холеў Е.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-16 Біруля Вольга Менск, Кастрычніцкі 3 сут.
Баравы Віталь 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Гузняк М.Н. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Чэраповіч Менск, Першамайскі 15 сут.
Барысевіч Аляксей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Някрасава Алена Менск, Заводзкі 15 сут.
Соц С.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Чэраповіч Менск, Першамайскі 15 сут.
Мішук Міхаіл 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Някрасава Алена Менск, Заводзкі 13 сут.
Іванюк С.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Чэраповіч Менск, Першамайскі 15 сут.
Фёдараў Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 12 сут.
Булат Наталля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Скуратовіч А.А. Менск, Фрунзенскі 25 б.в.
675,00 руб.
Хітроў Мікалай 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 10 сут.
Лявіцкі Е.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Чайко Кацярына Менск, Партызанскі 15 сут.
Сушко Е.І. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Алейнікава Таццяна Менск, Партызанскі 15 сут.
Шышпар К.Д. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Харашэвіч Ігар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 10 сут.
Цвірко Раман 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 9 сут.
Чавычалаў Матвей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 10 сут.
Нікалаеня А.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Целіца Лідзія Менск, Маскоўскі 15 сут.
Чудзінаў Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 10 сут.
Раманчык А.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Шакайла Максім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 10 сут.
Юдчыц Вадзім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 10 сут.
Лысенка Ігар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 15 сут.
Яскевіч Ілля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 10 сут.
Полазаў Алег 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 15 сут.
Русікевіч Артур 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 10 сут.
Чувілін Аляксей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Някрасава Алена Менск, Заводзкі 15 сут.
Рабцаў Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 10 сут.
Жыткевіч Юрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 12 сут.
Каптур Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 12 сут.
Шылёнак Станіслаў 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Скуратовіч А.А. Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Леановіч Аляксей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 13 сут.
Шацілаў Ф.Э. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Каляда Аляксей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 15 сут.
Прахарэнка А.Б. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Алейнікава Таццяна Менск, Партызанскі 15 сут.
Савіцкі Елісей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 10 сут.
Сафонаў Руслан 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 10 сут.
Сахачова Святлана 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 10 сут.
Сацута Віктар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 11 сут.
Свірыдовіч Канстанцін 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 10 сут.
Сёмуха Аляксей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 10 сут.
Мяцёлкін Ягор 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 10 сут.
Міхеенка Вікторыя 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 7 сут.
Макрацоў Міхаіл 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 15 сут.
Невяроўскі Антон 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 10 сут.
Бандарчык А.І. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Целіца Лідзія Менск, Маскоўскі 15 сут.
Абметка Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 10 сут.
Паляшчук Яўген 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 13 сут.
Апрышка Віктар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 11 сут.
Яцэвіч В.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Алейнікава Таццяна Менск, Партызанскі 15 сут.
Крыўда Мікіта 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 13 сут.
Кур'яновіч Ягор 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 9 сут.
Андрушкевіч А.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Лакамы Уладзімір 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 10 сут.
Снагошчанка Захар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 15 сут.
Кяжун Юрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 14 сут.
Лебедзеў Дзмітрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 10 сут.
Леванцэвіч Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 13 сут.
Лёгкі Юрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 12 сут.
Жукаў Раман 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 10 сут.
Бадрэнка Т.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Кацэр Сяргей Менск, Маскоўскі 30 б.в.
810,00 руб.
Жукоўскі Леанід 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 10 сут.
Малюкевіч С.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Кацэр Сяргей Менск, Маскоўскі 15 сут.
Іванюта Ігар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 10 сут.
Карпаў Раман 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 10 сут.
Гвоздзеў Яўген 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 10 сут.
Ганчароў Мікалай 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 10 сут.
Ярмоленка Грыгорый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 8 сут.
Яфрэменка Антон 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 10 сут.
Жылко Аляксей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 12 сут.
Азаранка Павел 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 10 сут.
Бабушкін Аляксей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 11 сут.
Богуш Уладзіслаў 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Менск 10 сут.
Граблеўскі Ф.О. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Дзяхцяронак С.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Алейнікава Таццяна Менск, Партызанскі 12 сут.
Сазонаў Е.Ю. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Чайко Кацярына Менск, Партызанскі 15 сут.
Сядлецкі С.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Кацэр Сяргей Менск, Маскоўскі 15 сут.
Пятроўскі Кірыл 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 13 сут.
Каўрцаў А.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Кацэр Сяргей Менск, Маскоўскі 15 сут.
Скачынскі С.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Пірожнікава Тацьцяна Менск, Маскоўскі
Мілько А.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Кардашоў В.А. 2020-11-17 Пірожнікава Тацьцяна Менск, Маскоўскі 30 б.в.
810,00 руб.
Шаўлюга Андрэй 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-17 Малашэнка Вольга Пятроўна Менск, Маскоўскі 15 сут.
Круцкіх Тарас 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы», 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 25 сут.
Костка Якаў 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-17 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 25 сут.
Радзюк Уладзімір 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Інчына Юля Менск, Ленінскі 15 сут.
Лазоўскі Аляксей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-17 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 15 сут.
Сярогаў Н.Н. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Рубін В.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Пушкоў А.О. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 15 сут.
Бура А.І. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Целіца Лідзія Менск, Маскоўскі
Пасошнікаў Яфім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 14 сут.
Хаміцэвіч І.П. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Целіца Лідзія Менск, Маскоўскі 15 сут.
Бахвалава Е.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-17 Неборская Вольга Менск, Кастрычніцкі 7 сут.
Супрановіч Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 12 сут.
Падабед А.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 14 сут.
Крывенка С.Ю. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 14 сут.
Зуеўскі Н.М. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 13 сут.
Кукс Н.Ф. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 15 сут.
Раманенка Дзяніс 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-17 Блізнюк Ю. Менск, Фрунзенскі 25 сут.
Чарнаусаў Віталь 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Красоўская Зінаіда Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Рабцэвіч Р.Ю. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Кацэр Сяргей Менск, Маскоўскі 15 сут.
Астроўскі А.Н. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 15 сут.
Калмыкоў Яўген 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-17 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 20 сут.
Бяленка В.Г. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 14 сут.
Герын М.А. 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-17 Мотыль Таццяна Менск, Маскоўскі 15 сут.
Шышыёнак Валер 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 13 сут.
Губашын В.М. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 15 сут.
Чульцова Дар'я 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-17 Менск 7 сут.
Калбасюк Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Някрасава Алена Менск, Заводзкі 13 сут.
Пусеў Павел 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 12 сут.
Курбатаў Вячаслаў 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 13 сут.
Пакроўскі Мікалай 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 13 сут.
Вайшэвіч П.І. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 15 сут.
Трыпуць М.І. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 15 сут.
Руткевіч Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Бандарэнка Сьвятлана Менск, Маскоўскі 15 сут.
Фалько Яўген 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Пашкевіч А.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 15 сут.
Роўдан В.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Мотыль Таццяна Менск, Маскоўскі 13 сут.
Каваленка Віктар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 13 сут.
Буян А.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Пірожнікава Тацьцяна Менск, Маскоўскі 13 сут.
Арэхцін Артур 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Някрасава Алена Менск, Заводзкі 15 сут.
Чыгірова Е.Л. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Ратнікава Аксана Магілёў 5 сут.
Казнадзей Аляксей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 15 сут.
Цярэшчанка Мікалай 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Шоцік Т. Менск, Ленінскі 15 сут.
Набіеў Юніс Валес 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Осіпчык А.В. Менск, Заводзкі 15 сут.
Кандыбовіч Дзяніс 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 14 сут.
Ясінскі Максім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Менск, Ленінскі 15 сут.
Страцкевіч Уладзімір 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-17 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 15 сут.
Малькевіч Е.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Капцэвіч Алена Менск, Заводзкі 15 сут.
Клаўсюк Дзмітрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Рагіня В.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Капцэвіч Алена Менск, Заводзкі 13 сут.
Дмухоўскі Эдвард 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Гародня 10 сут.
Махоцін Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-17 Барэйка Маладзечна, Маладзечанскі раён 12 сут.
Няпомняшчых Уладзімер 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Кармановіч Сяргей Гомель, Цэнтральны 5 сут.
Левенталь Вадзім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 13 сут.
Воранаў І.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Гузоўская Менск, Фрунзенскі 14 сут.
Гаманькоў Е.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 15 сут.
Булаш А.Н. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 15 сут.
Асіпенка В.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Шут Ю.С. Менск, Ленінскі 15 сут.
Селязнёў П. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Магілёў 14 сут.
Падабед А.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Магілёў 5 сут.
Чыгарова Алена 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Магілёў 5 сут.
Галыгін Г. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Магілёў 18 б.в.
486,00 руб.
Мурзін Уладзіслаў 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Паляшчук Вікторыя Маладзечна, Маладзечанскі раён 12 сут.
Крыванос Р.Х. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-18 Менск, Фрунзенскі 13 сут.
Аносаў А.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-18 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 15 сут.
Мінаў А.В. 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-18 Мотыль Таццяна Менск, Маскоўскі 15 сут.
Храловіч Арцём 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-18 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 15 сут.
Смірноў Е.Т. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-18 Скуратовіч А.А. Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Кавалёў К.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-18 Скуратовіч А.А. Менск, Фрунзенскі 12 сут.
Дорын Г.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-18 Капцэвіч Алена Менск, Заводзкі 13 сут.
Карней Ігар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-18 Жодзіна 10 сут.
Андрончык Ігар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-18 Жодзіна 15 сут.
Акдзіў Юнэс 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-18 Жодзіна 10 сут.
Аксяновіч Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-18 Жодзіна 15 сут.
Андрыеўскі Віктар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-18 Жодзіна 15 сут.
Ануфрыенка Ігар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-18 Жодзіна 15 сут.
Арцемянкова Алена 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-18 Жодзіна 20 сут.
Асачоў Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-18 Жодзіна 10 сут.
Самсонаў І.В. 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-18 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 15 сут.
Баранаў Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 8 сут.
Бараноўскі Эдуард 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Барэйша Яўген 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Жодзіна 15 сут.
Бяжук Мікіта 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Белавусаў Зміцер 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Жодзіна 10 сут.
Бірук Яўген 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Жодзіна 15 сут.
Блешчык Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 14 сут.
Баброўнік Арцём 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Багдан Раман 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 13 сут.
Шаўчэнка 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-18 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 15 сут.
Крук В.Ю. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-18 Капцэвіч Алена Менск, Заводзкі 13 сут.
Галоўчыц В.В. 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-18 Шабуня Вікторыя Менск, Цэнтральны 15 сут.
Басякоў Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-18 Жодзіна 15 сут.
Бруцкі-Стэмпкоўскі Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Жодзіна 8 сут.
Бубновіч Віталь 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Жодзіна 10 сут.
Булахаў Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Жодзіна 10 сут.
Ваняшкін Якаў 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Жодзіна 10 сут.
Верамейчык Павел 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 8 сут.
Віцязь Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Валчкоў Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Жодзіна 10 сут.
Варатынскі Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Гайдук Дзяніс 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Гняўко Алесь 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Гнедчык Павел 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 14 сут.
Голік Вячаслаў 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Гарашчэня Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 7 сут.
Горскі Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Ялінскі Алег 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Елісеенка Зміцер 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Жыліцкі Раман 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Жук Герман 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Зіновіч Раман 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Зінькевіч Арцём 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Жодзіна 10 сут.
Іваноў Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-18 Жодзіна 10 сут.
Івашкевіч Яўген 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Ільін Антон 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Ісаковіч Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Кабанаў Аляксей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Стрэж Эмілія Лагойск, раённы 10 сут.
Казаравец Яўген 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Жодзіна 10 сут.
Назарчук Аляксей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-18 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 13 сут.
Бура Н.В. 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-18 Целіца Лідзія Менск, Маскоўскі 50 б.в.
1 350,00 руб.
Ахба А.І. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-18 Шабуня Вікторыя Менск, Цэнтральны 13 сут.
Казачонак Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Калач Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 7 сут.
Калінічэнка Віктар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Каліноўскі Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 12 сут.
Канановіч Валерый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Жодзіна 23 сут.
Карневіч Антон 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Карпейчык Віталь 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Кійко Ілля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Кірыёнак Дар'я 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Клімовіч Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Клюшын Аляксей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Кавалёў Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Урбановіч Ягор 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-18 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 13 сут.
Касцюкевіч Іван 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-18 Осіпчык А.В. Менск, Заводзкі 15 сут.
Кажамяка Анатоль 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Жодзіна 10 сут.
Каза Аляксей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Каледа Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Жодзіна 12 сут.
Колышка Кірыл 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Жодзіна 15 сут.
Камісараў Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 20 сут.
Кандраценка Максім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Канавалаў Алег 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 14 сут.
Каржаневіч Максім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Корзун Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Касароў Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Краснаміраў Артур 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Крупіч Ілля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 13 сут.
Кулецкі Уладзіслаў 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Жодзіна 8 сут.
Кучынскі Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 8 сут.
Кучынскі Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 8 сут.
Паўлава Вольга 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-18 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 30 б.в.
810,00 руб.
Ляўкоў Уладзімір 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Лявонцьеў Кірыл 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 8 сут.
Людчык Арцём 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Ляшэнка Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Мазалеўскі Васіль 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Мазура Дзмітрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Мамуль Уладзіслаў 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Чубукоў Ж.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-18 Шабуня Вікторыя Менск, Цэнтральны 13 сут.
Міхайлаў Арцём 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Мішута Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Мурашка Дзмітрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Муха Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 8 сут.
Наймарк Уладзіслаў 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Нехвядовіч Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Навічок Павел 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 14 сут.
Адзярыха Вячаслаў 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Астравух Павел 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Пармон Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 8 сут.
Пагарцаў Рыгор 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Палуянаў Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Панамароў Цімафей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Панамарэнка Віталь 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Прышчэп Уладзімір 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 13 сут.
Пратасеня Руслан 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 14 сут.
Працко Васіль 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Пугачоў Георгій 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Жодзіна 10 сут.
Пупко Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Расохаў Віктар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Рымашэўскі Яўген 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 14 сут.
Родчанка Раман 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Рамановіч Дзмітрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Жодзіна 15 сут.
Раманоўскі Арцём 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Рыбнікаў Аляксей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Разанаў Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 12 сут.
Савіцкі Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Сазановіч Уладзіслаў 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 9 сут.
Сасаюк Міхаіл 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Савулаў Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 12 сут.
Семашчук Ілля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Жодзіна 10 сут.
Семчанка Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Жодзіна 10 сут.
Сянько Алег 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 14 сут.
Сідарэнка Аляксей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Сабалеўскі Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Сакалоў Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Салавей Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Саламевіч Кірыл 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Сарока Уладзіслаў 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Жодзіна 15 сут.
Стрэльскі Максім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Жодзіна 10 сут.
Стружка Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Жодзіна 15 сут.
Суботка Ягор 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Суконнаў Уладзімір 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Жодзіна 15 сут.
Сяховіч Алег 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Тарасенка Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Тарасаў Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 8 сут.
Цярлецкі Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Ціхаміраў Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Жодзіна 8 сут.
Цішкевіч Вадзім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-15 Жодзіна 10 сут.
Талстой Уладзіслаў 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Траццякоў Арцём 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Жодзіна 10 сут.
Турчынік Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Жодзіна 10 сут.
Усніч Юры 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 8 сут.
Філіпаў Іван 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Жодзіна 15 сут.
Хрол Цімафей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Чарнаўцаў Віктар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Чарнавусаў Віталь 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Жодзіна 15 сут.
Чарняк Максім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Жодзіна 14 сут.
Чыж Віктар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Жодзіна 15 сут.
Чыжэвіч Анатоль 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Шыркавец Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 12 сут.
Шыцько Ілля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Шкуратаў Дзмітрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Шугаеў Канстанцін 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Шульга Данііл 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 10 сут.
Шчарбакоў Ігар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 12 сут.
Юралевіч Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Янкоўскі Ілля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Жодзіна 15 сут.
Янкоўскі Максім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Жодзіна 10 сут.
Сульжыцкая Людміла 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-16 Пятрова Людміла Смаргонь, раённы 3 сут.
Міхалачкіна Юлія 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-18 Млечка А.В. Менск, Фрунзенскі 23 сут.
Галоўчыц В.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-18 Палякова Вікторыя Мікалаеўна Магілёў, Ленінскі 10 сут.
Рассека Дзмітрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-18 Магілёў, Ленінскі 12 сут.
Елавая Наталля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-18 Ратнікава Аксана Магілёў, Ленінскі 10 б.в.
270,00 руб.
Кулажына А.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-18 Магілёў, Ленінскі 10 б.в.
270,00 руб.
Гарбуль Алесь 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-18 Паставы, раённы
Філіповіч-Сушчыц Аляксандра 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-18 Менск, Першамайскі 7 сут.
Альгерчык Юля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-20 Менск, Цэнтральны
Кандрацюк Раман 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-20 Берасьце, Ленінскі 40 б.в.
1 080,00 руб.
Царук Аляксандр М. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-20 Берасьце, Ленінскі 10 б.в.
270,00 руб.
Лагуцёнак Л.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-20 Куроўскі Дзмітрый Берасьце, Ленінскі
Каржыцкі Максім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-20 Барысава Вераніка Віцебск, Першамайскі 10 сут.
Грынюк Ганна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Слуцк, раённы 20 б.в.
540,00 руб.
Каранькова М.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Буланкова А.Д. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 25 б.в.
675,00 руб.
Лісянкова Н.С. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі
Туміловіч В. В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Васільеў В.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Бобрык Яўген 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі
Машарава Вольга 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Ліпневіч НН Менск, Партызанскі 15 б.в.
405,00 руб.
Апановіч Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Хвайніцкая Жанна Менск, Заводзкі 20 б.в.
540,00 руб.
Бірук Анатоль 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-24 Хвайніцкая Жанна Менск, Заводзкі 15 сут.
Рыжыкаў П.Н. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Броўка К.Д. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Казлоўскі Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Якаўцова Алена 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 25 б.в.
675,00 руб.
Ясючэня І.Н. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 25 б.в.
675,00 руб.
Гілевіч П.Г. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 20 б.в.
540,00 руб.
Каваленка Ігар І. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Ярохіна Марыя Менск, Фрунзенскі 15 б.в.
405,00 руб.
Гузюк В.Н. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Ярохіна Марыя Менск, Фрунзенскі 15 б.в.
405,00 руб.
Царук Аляксандр 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-25 Міхайлава Таццяна Магілёў, Кастрычніцкі 10 сут.
Чарныш Віктар 17.1 КаАП – «дробнае хуліганства» 2020-11-16 Бабруйск, раённы 3 сут.
Сініца Андрэй 17.1 КаАП – «дробнае хуліганства» 2020-11-16 Бабруйск, раённы 5 сут.
Грэбень Аляксандр 17.1 КаАП – «дробнае хуліганства» 2020-11-26 Шаўцоў Віктар Менск, раённы 6 б.в.
162,00 руб.
Раманоўскі Р.Ю. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-26 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Смольская Н.Г. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-26 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Маркоўская С.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-26 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Аношка Р.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-26 Хвайніцкая Жанна Менск, Заводзкі 15 б.в.
405,00 руб.
Мельнік Уладзімір 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-26 Мурашка Е.Н. Менск, Заводзкі 20 б.в.
540,00 руб.
Ісметава В.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-26 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Рабцава Алена 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-26 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Лучыновіч А.Г. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-26 Кулік А.Д. Менск, Першамайскі 20 б.в.
540,00 руб.
Касперовіч Вікторыя 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-26 Мурашка Е.Н. Менск, Заводзкі 30 б.в.
810,00 руб.
Рак Ніна Мікалаеўна 2020-11-26 Мурашка Е.Н. Менск, Заводзкі 20 б.в.
540,00 руб.
Мельнік В.І. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-26 Мурашка Е.Н. Менск, Заводзкі 20 б.в.
540,00 руб.
Пыжык А.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-26 Кулік А.Д. Менск, Першамайскі 15 б.в.
405,00 руб.
Гнаук Алена 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-26 Семянчук Аляксандр Берасьце, Ленінскі 50 б.в.
1 350,00 руб.
Сільвановіч Д.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-26 Кулік А.Д. Менск, Першамайскі 25 б.в.
675,00 руб.
Каліновік О.Ф. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-26 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі
Місюля В.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-26 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі
Марозава Таццяна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-27 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 25 б.в.
675,00 руб.
Смірноў С.Е. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Косараў С.Ю. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Сяргей Аляксандр Леанідавіч Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Сівец Яўген Г. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі
Барталевіч Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Новікава М.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Сяргей Аляксандр Леанідавіч Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Семянюк Алена 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 25 б.в.
675,00 руб.
Стасевіч Таццяна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 10 б.в.
270,00 руб.
Лагоненка А.Л. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Пятнік В.Д. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Харэвіч М.І. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі
Літвін Анастасія 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-15 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 30 б.в.
810,00 руб.
Пархоменка Аляксандр 23.34 ч.2 КаАП – «арганізатар несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-27 Сяргей Аляксандр Леанідавіч Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Деллас Г.Н. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Сяргей Аляксандр Леанідавіч Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Лях П.Г. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі
Гапчынская Ю.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі 25 б.в.
675,00 руб.
Мялешка С.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі 20 б.в.
540,00 руб.
Карытка А.Э. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі 20 б.в.
540,00 руб.
Хаткевіч А.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Юр'ева Т.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Ліннік Тацьцяна Менск, Першамайскі 15 б.в.
405,00 руб.
Шыла Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Шаціла Сяргей Менск, Савецкі 30 б.в.
810,00 руб.
Сабалеўская Юля Ўладзімераўна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 30 б.в.
810,00 руб.
Герман Алег 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Кулік А.Д. Менск, Першамайскі
Ніціеўскі Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Кулік А.Д. Менск, Першамайскі 25 б.в.
675,00 руб.
Дашкевіч А.Ю. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі
Татарыновіч Юры 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-27 Вашчанка Людміла Глыбокае, раённы 40 б.в.
1 080,00 руб.
Левін Павел 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Сяргей Аляксандр Леанідавіч Менск, Першамайскі
Лазюк Аліна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 13 сут.
Пятруцкі В.М. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 13 сут.
Кедыш А.Н. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Ярохіна Марыя Менск, Фрунзенскі 20 б.в.
540,00 руб.
Уладыкоўскі А.С. 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-27 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 13 сут.
Соцкая Н.Э. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Брычкоў А.В. Менск, Фрунзенскі 15 б.в.
405,00 руб.
Хілько Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Хвайніцкая Жанна Менск, Заводзкі 20 б.в.
540,00 руб.
Кузьмін Е.Н. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі
Галякевіч В.Ю. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Сяргей Аляксандр Леанідавіч Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Струнеўская Д.Ю. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Хома Міхаіл Менск, Партызанскі 25 б.в.
675,00 руб.
Валасевіч В.Ф. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 30 б.в.
810,00 руб.
Шыкеля Аксана 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Бычыла Андрэй Уладзіміравіч Пінск 10 б.в.
270,00 руб.
Андрыеўская В.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Хома Міхаіл Менск, Партызанскі 20 б.в.
540,00 руб.
Дач В.М. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 15 сут.
Шырвель Е.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Хома Міхаіл Менск, Партызанскі 20 б.в.
540,00 руб.
Мядзведзева А. В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 15 сут.
Забіяка А.Д. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Хома Міхаіл Менск, Партызанскі 30 б.в.
810,00 руб.
Якавіцкая А.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 25 б.в.
675,00 руб.
Сікорскі Дзяніс 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Хвайніцкая Жанна Менск, Заводзкі 20 б.в.
540,00 руб.
Пячонік Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Хвайніцкая Жанна Менск, Заводзкі 20 б.в.
540,00 руб.
Гайдук Д.Д. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Осіпчык А.В. Менск, Заводзкі 20 б.в.
540,00 руб.
Марозаў Д.Ю. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Капцэвіч Алена Менск, Заводзкі 20 б.в.
540,00 руб.
Рупец В.С. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Капцэвіч Алена Менск, Заводзкі 20 б.в.
540,00 руб.
Гвоздзь Е.О. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-27 Шут Ю.С. Менск, Ленінскі 15 сут.
Рамановіч Алесь 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Пінск 50 б.в.
1 350,00 руб.
Раманоўская Юля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Мурашка Е.Н. Менск, Заводзкі 20 б.в.
540,00 руб.
Ліхачоў В.Н. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Багамякаў Мікалай Менск, Фрунзенскі 20 б.в.
540,00 руб.
Жукаў А. Ю. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Брычкоў А.В. Менск, Фрунзенскі 10 б.в.
270,00 руб.
Несцярэнка Вераніка 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Крэпская ЮВ Менск, Фрунзенскі 25 б.в.
675,00 руб.
Уладзіміраў А. Ю. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Крапачоў Аляксей Менск, раённы
Капран Максім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Мурашка Е.Н. Менск, Заводзкі
Карнейчык Усевалад 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Мурашка Е.Н. Менск, Заводзкі 25 б.в.
675,00 руб.
Цэхан Мікалай 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Млечка А.В. Менск, Фрунзенскі 20 б.в.
540,00 руб.
Шэстакоў С. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Млечка А.В. Менск, Фрунзенскі 17 б.в.
459,00 руб.
Новікава Н.К. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Мігурскі А.Э. Менск, Фрунзенскі 10 б.в.
270,00 руб.
Савіцкі Уладзімір 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 25 б.в.
675,00 руб.
Ненарокамаў А.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Мігурскі А.Э. Менск, Фрунзенскі 10 б.в.
270,00 руб.
Караневіч Т.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Кацэр Сяргей Менск, Маскоўскі
Пуляеў Юрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Свістунова ВН Менск, Цэнтральны
Кулагіна Наталля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Осіпчык А.В. Менск, Заводзкі
Панкевіч Дзмітрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 25 б.в.
675,00 руб.
Масалкова Н.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Мігурскі А.Э. Менск, Фрунзенскі 10 б.в.
270,00 руб.
Лецка Валянціна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Осіпчык А.В. Менск, Заводзкі 25 б.в.
675,00 руб.
Крываносава Е.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Мігурскі А.Э. Менск, Фрунзенскі 10 б.в.
270,00 руб.
Барысік Яўген 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Осіпчык А.В. Менск, Заводзкі 25 б.в.
675,00 руб.
Федарчук Марына 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Красоўская Зінаіда Менск, Фрунзенскі 30 б.в.
810,00 руб.
Пугачова М.М. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Крэпская ЮВ Менск, Фрунзенскі 25 б.в.
675,00 руб.
Церашчанкова Ангеліна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Хома Міхаіл Менск, Партызанскі 25 б.в.
675,00 руб.
Стрэжык Дзяніс 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Осіпчык А.В. Менск, Заводзкі 20 б.в.
540,00 руб.
Байрамаў Заўр Элдар Аглы 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Ліпневіч НН Менск, Партызанскі 20 б.в.
540,00 руб.
Усава Таццяна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Паланевіч Вольга Менск, Цэнтральны 20 б.в.
540,00 руб.
Атцецкі Яўген 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Мацкевіч Эльвіра Менск, Цэнтральны 20 б.в.
540,00 руб.
Шахновіч Лізавета 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Паланевіч Вольга Менск, Цэнтральны 20 б.в.
540,00 руб.
Івашкевіч Вераніка 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Мацкевіч Эльвіра Менск, Цэнтральны 20 б.в.
540,00 руб.
Мокіч Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Паланевіч Вольга Менск, Цэнтральны 20 б.в.
540,00 руб.
Страчко В.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Хвайніцкая Жанна Менск, Заводзкі 25 б.в.
675,00 руб.
Яраш А.І. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Багамякаў Мікалай Менск, Фрунзенскі
Сачанка Матвей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 30 б.в.
810,00 руб.
Лыгін Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Жданок Д Менск, Савецкі 30 б.в.
810,00 руб.
Васільчанка Юля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Мацкевіч Эльвіра Менск, Цэнтральны 20 б.в.
540,00 руб.
Валовіч Ірына 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-01 Мацкевіч Эльвіра Менск, Цэнтральны
Бохан В.М. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Хома Міхаіл Менск, Партызанскі 15 б.в.
405,00 руб.
Хаткевіч Н.Н. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Чараповіч Сьвятлана Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Шарамет Аляксандра 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Хома Міхаіл Менск, Партызанскі
Яраш Ганна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Багамякаў Мікалай Менск, Фрунзенскі 20 б.в.
540,00 руб.
Мацюшонак Т. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Рудэнка АА Менск, Кастрычніцкі
Галаган Яна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі
Лапкоўская Марыя 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Рудэнка АА Менск, Кастрычніцкі
Варабей Анастасія 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 15 б.в.
405,00 руб.
Неўдах Марына Міхайлаўна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны
Дарошка Ірына 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны
Пуляева Марыя 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Хома Міхаіл Менск, Партызанскі
Маркелава Ірына 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Бандарэнка Сьвятлана Менск, Маскоўскі 30 б.в.
810,00 руб.
Калмакоў Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Ліпневіч НН Менск, Партызанскі 15 б.в.
405,00 руб.
Чарухін Канстанцін 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны
Грышчанка Дар'я 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі
Леонаў Максім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Жданок Д Менск, Савецкі
Таболіч І. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Жуковіч Алена Менск, Савецкі
Давідовіч А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Жуковіч Алена Менск, Савецкі
Барысевіч Дзмітрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Жуковіч Алена Менск, Савецкі
Грэбяшкоў Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Жуковіч Алена Менск, Савецкі
Барысік Паліна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 15 б.в.
405,00 руб.
Кандраценка Вадзім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Паланевіч Вольга Менск, Цэнтральны 20 б.в.
540,00 руб.
Малдаванава Дар'я 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 15 б.в.
405,00 руб.
Шмыга Павел 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Шут Ю.С. Менск, Ленінскі 30 б.в.
810,00 руб.
Карманава Вольга 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 15 б.в.
405,00 руб.
Байноў Вадзім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Мацкевіч Эльвіра Менск, Цэнтральны 20 б.в.
540,00 руб.
Гарвановіч Алеся 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі
Вячорка Раман 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Асіпчык Анастасія Менск, Заводзкі 25 б.в.
675,00 руб.
Купрыян Антон 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Паланевіч Вольга Менск, Цэнтральны 20 б.в.
540,00 руб.
Лютарэвіч Таццяна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Паланевіч Вольга Менск, Цэнтральны 20 б.в.
540,00 руб.
Вальчук Дзмітрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Асіпчык Анастасія Менск, Заводзкі 25 б.в.
675,00 руб.
Ракаўчук Алена 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Мацкевіч Эльвіра Менск, Цэнтральны 20 б.в.
540,00 руб.
Буйлянкоў Данііл 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Асіпчык Анастасія Менск, Заводзкі
Маёраў А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Капцэвіч Алена Менск, Заводзкі
Мітраховіч Ілля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Асіпчык Анастасія Менск, Заводзкі 20 б.в.
540,00 руб.
Халікаў Іван 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-15 Асіпчык Анастасія Менск, Заводзкі
Раманава Дар'я 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Шабуня Вікторыя Менск, Цэнтральны
Вечар Дар'я 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Шабуня Вікторыя Менск, Цэнтральны
Каваленка Алена 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Шабуня Вікторыя Менск, Цэнтральны
Кажадуб Таццяна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Шабуня Вікторыя Менск, Цэнтральны
Ермакова Любоў 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Шабуня Вікторыя Менск, Цэнтральны
Хмурэц Міхаіл 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Капцэвіч Алена Менск, Заводзкі 20 б.в.
540,00 руб.
Войтаў Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 30 б.в.
810,00 руб.
Кахновіч Мікіта 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Шут Ю.С. Менск, Ленінскі 30 б.в.
810,00 руб.
Брагінец М. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Мацкевіч Эльвіра Менск, Цэнтральны 20 б.в.
540,00 руб.
Шушкет Кірыл 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 15 сут.
Акостка Руслан 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Салігорск, раённы 15 сут.
Юркоў Андрэй 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-16 Горкі 15 сут.
Дароніна Наталля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Горкі 40 б.в.
1 080,00 руб.
Паповіч Е.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-03 Свістунова ВН Менск, Цэнтральны 25 б.в.
675,00 руб.
Несцярович Д.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-03 Хома Міхаіл Менск, Партызанскі 25 б.в.
675,00 руб.
Падаляка Т.С. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-03 Свістунова В.Н. Менск, Цэнтральны 20 б.в.
540,00 руб.
Жорава Н.Л. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-03 Манкевіч Менск, Цэнтральны 20 б.в.
540,00 руб.
Шышонак Валеры 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 13 сут.
Махляр Дзяніс 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы», 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-03 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 15 сут.
Давідовіч А.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 25 б.в.
675,00 руб.
Барысевіч Дзмітрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 30 б.в.
810,00 руб.
Грабяшкоў Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-02 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 30 б.в.
810,00 руб.
Зеневіч Святлана 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-03 Паланевіч Вольга Менск, Цэнтральны 20 б.в.
540,00 руб.
Валодзькін Ігар 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-12-03 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 15 сут.
Лойка Юля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-03 Шабуня Вікторыя Менск, Цэнтральны 15 б.в.
405,00 руб.
Мартынаў Уладзімір 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-03 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 15 сут.
Дзербянёва Таццяна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-03 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 15 б.в.
405,00 руб.
Ціора Крысціна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-03 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 15 б.в.
405,00 руб.
Маркус Наталля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-03 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 15 б.в.
405,00 руб.
Тарасевіч А.Ю. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-04 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 10 б.в.
270,00 руб.
Сікорская Алена 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-04 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 10 б.в.
270,00 руб.
Баркоўская В.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-04 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 15 б.в.
405,00 руб.
Таміла Марына 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-04 Шут Ю.С. Менск, Ленінскі 30 б.в.
810,00 руб.
Полюх Уладзімір 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-04 Свістунова В.Н. Менск, Цэнтральны 20 б.в.
540,00 руб.
Грыгор'ева Алена 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-04 Густыр Юлія Менск, Цэнтральны 25 б.в.
675,00 руб.
Зейрук Анастасся 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-04 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны
Пракопчык Цімафей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-04 Шут Ю.С. Менск, Ленінскі 13 сут.
Хакімава Ганна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-04 Акавітая Таццяна Менск, Цэнтральны 15 б.в.
405,00 руб.
Керзікаў Уладзімір 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-04 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 30 б.в.
810,00 руб.
Пракопчык Іван 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-04 Шут Ю.С. Менск, Ленінскі 13 сут.
Дашкевіч Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-04 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 14 сут.
Анісковіч Барыс 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-04 Дзядкова Натальля Менск, Партызанскі 20 б.в.
540,00 руб.
Барушка Вольга 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-04 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 30 б.в.
810,00 руб.
Капітонава Вольга 2020-12-04 Акавітая Таццяна Менск, Цэнтральны 20 б.в.
540,00 руб.
Чарухіна Ганна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-04 Акавітая Таццяна Менск, Цэнтральны 15 б.в.
405,00 руб.
Некрашчэвіч Люба 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-04 Свістунова В.Н. Менск, Цэнтральны 25 б.в.
675,00 руб.
Кошур Алена 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-12-04 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 30 б.в.
810,00 руб.
Пасевіч Марыя 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-16 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 15 сут.
Байдалава Настасся 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Шабуня Вікторыя Менск, Цэнтральны 12 сут.
Альшэўская Таццяна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Шабуня Вікторыя Менск, Цэнтральны 30 б.в.
810,00 руб.
Альшэўская Таццяна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Шабуня Вікторыя Менск, Цэнтральны 30 б.в.
810,00 руб.
Цыкуноў Эдуард 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Бандарэнка Сьвятлана Менск, Маскоўскі 15 сут.
Халоп Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Шоцік Т. Менск, Ленінскі 15 сут.
Лазоўскі Дзяніс 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-16 Жуковіч Алена Менск, Савецкі
Баярская А.П. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Пірожнікава Тацьцяна Менск, Маскоўскі 15 сут.
Каржоў Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Шоцік Т. Менск, Ленінскі 15 сут.
Станчык А. І. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 15 сут.
Цішкевіч Віталь 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 15 сут.
Кункевіч Юрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Акавітая Таццяна Менск, Цэнтральны 13 сут.
Літвін Уладзіслаў 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Інчына Юля Менск, Ленінскі 15 сут.
Дзяжурная Д.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Малашэнка Вольга Пятроўна Менск, Маскоўскі
Лойка А.С. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Пірожнікава Тацьцяна Менск, Маскоўскі 15 сут.
Страхаў Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 15 сут.
Галавачэнка Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 15 сут.
Галавачова А.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 15 сут.
Людчык А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Шут Ю.С. Менск, Ленінскі 15 сут.
Ярома Марыя 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Густыр Юлія Менск, Цэнтральны 13 сут.
Сенюковіч С.А. 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-16 Мотыль Таццяна Менск, Маскоўскі 12 сут.
Васілеўская Алена 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Інчына Юля Менск, Ленінскі 15 сут.
Змітровіч Анатоль 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы», 23.5 КаАП – «абраза службовай асобы пры выканні ім службовых паўнамаоцтваў» 2020-11-16 Сьветлагорск, раённы 40 б.в.
1 080,00 руб.
Малочка Максім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Кміта Мікалай Баранавічы, раённы 10 сут.
Шафрановіч Наталля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Кміта Мікалай Баранавічы, раённы 10 б.в.
270,00 руб.
Скарбіч В.Г. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Кміта Мікалай Баранавічы, раённы 12 сут.
Пучэня Павел 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-16 Кміта Мікалай Баранавічы, раённы 15 сут.
Асіпян Ігар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Кміта Мікалай Баранавічы, раённы 10 сут.
Паўлаў Павел 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Кміта Мікалай Баранавічы, раённы 10 б.в.
270,00 руб.
Новік А. В. 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-16 Кміта Мікалай Баранавічы, раённы
Корзун Ю.Н. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Кміта Мікалай Баранавічы, раённы 15 сут.
Печкуроў П.Г. 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-16 Кміта Мікалай Баранавічы, раённы 12 сут.
Тарас С.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Кміта Мікалай Баранавічы, раённы
Сідарчук Д.І. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Кміта Мікалай Баранавічы, раённы 20 б.в.
540,00 руб.
Камбалаў Ягор 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Шут Ю.С. Менск, Ленінскі 15 сут.
Лялебін А.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Лейкоўская Менск, Першамайскі 15 сут.
Грабоўскі І.І. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-13 Лейкоўская Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Пальчонак Д.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Лейкоўская Менск, Першамайскі 15 сут.
Казелька Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Раманюк Вольга Баранавічы, раённы
Ягорава В.Ю. 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-16 Раманюк Вольга Баранавічы, раённы
Біруля А.В. 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-16 Раманюк Вольга Баранавічы, раённы
Ільюшчыц А.Н. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Раманюк Вольга Баранавічы, раённы
Быкава Д.К. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Раманюк Вольга Баранавічы, раённы
Фалей Вадзім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Раманюк Вольга Баранавічы, раённы 10 б.в.
270,00 руб.
Фалей Е.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Раманюк Вольга Баранавічы, раённы
Агіевіч Марына 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Раманюк Вольга Баранавічы, раённы 10 б.в.
270,00 руб.
Грыцэвіч Ф.М. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Раманюк Вольга Баранавічы, раённы
Шупілава С.П. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Раманюк Вольга Баранавічы, раённы
Мунарава Г.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Раманюк Вольга Баранавічы, раённы
Канановіч О.Н. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Раманюк Вольга Баранавічы, раённы
Карней В.Н. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Лейкоўская Менск, Першамайскі 15 сут.
Кудзімаў П.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Лейкоўская Менск, Першамайскі 15 сут.
Ракецкі А.П. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Целіца Лідзія Менск, Маскоўскі 15 сут.
Букін Д.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Малашэнка Вольга Пятроўна Менск, Маскоўскі 15 сут.
Сцефняк А.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Кочык Аляксандр Менск, Партызанскі 20 б.в.
540,00 руб.
Сюдак Аляксей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Вілейка 15 сут.
Кудзік Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Вілейка 15 сут.
Віталь Саланец 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Вілейка 10 сут.
Забродскі Ігар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Баранавічы, раённы 10 б.в.
270,00 руб.
Аўгіевіч Марына 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Баранавічы, раённы 10 б.в.
270,00 руб.
Карлюк Аляксей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Баранавічы, раённы 10 б.в.
270,00 руб.
Асіпян Надзея 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Баранавічы, раённы 20 б.в.
540,00 руб.
Жыліч Васіль 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Баранавічы, раённы 10 б.в.
270,00 руб.
Кучынскі Уладзімір 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Баранавічы, раённы 10 б.в.
270,00 руб.
Хацяновіч Юры 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Баранавічы, раённы 20 б.в.
540,00 руб.
Дзямкоў Антон 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Баранавічы, раённы 7 сут.
Клявец Раман 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Баранавічы, раённы 7 сут.
Скарбіч Валянцін 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Баранавічы, раённы 7 сут.
Навіцкі Д.І. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 14 сут.
Грыгаровіч Е.О. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Мотыль Таццяна Менск, Маскоўскі 15 сут.
Кунцэвіч Юрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Акавітая Таццяна Менск, Цэнтральны 13 сут.
Кастко А.М. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 14 сут.
Цеглянкоў Яўген 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Хлышчанкоў Аляксей Гомель 10 сут.
Скрабіч Валянцін 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Баранавічы, раённы 7 сут.
Клачкоў Яўген 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Баранавічы, раённы 5 сут.
Калагрыў Анатоль 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Бабруйск, раённы 10 б.в.
270,00 руб.
Буткевіч Валер 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Баранавічы, раённы 10 б.в.
270,00 руб.
Шэйчанка Яўген 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Баранавічы, раённы 10 б.в.
270,00 руб.
Лукашэня Ігар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Баранавічы, раённы 10 б.в.
270,00 руб.
Арцюх Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Баранавічы, раённы 10 б.в.
270,00 руб.
Новікава Наталля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Баранавічы, раённы 10 б.в.
270,00 руб.
Рабцэвіч Іна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Баранавічы, раённы 10 б.в.
270,00 руб.
Фёдараў Ігар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Баранавічы, раённы 7 сут.
Лаўрыновіч Павел 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Вашчанка Людміла Глыбокае, раённы 30 б.в.
810,00 руб.
Марозава Сняжана 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Карытка Анатоль Паставы, раённы 45 б.в.
1 215,00 руб.
Цыбульскі Дзяніс 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Максімовіч Натальля Паставы, раённы 10 сут.
Лашчонак Уладзімір 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Максімовіч Натальля Паставы, раённы 8 б.в.
216,00 руб.
Астроўскі Анатоль 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Паставы, раённы
Шуст Таццяна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Бяроза 3 б.в.
81,00 руб.
Міхалай Рыгор 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-17 Жодзіна 15 сут.
Ільіна Тамара 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-25 Барысава Вераніка Віцебск, Першамайскі
Дзергачоў Алесь 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-30 Пятрова Алена Смаргонь, раённы 3 сут.
Дорц Таццяна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Елісеенка Вячаслаў Докшыцы, Докшыцкі раён 40 б.в.
1 080,00 руб.
Шаура Ігар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-30 Елісеенка Вячаслаў Докшыцы, Докшыцкі раён 20 б.в.
540,00 руб.
Мядзведзева Е. Ю. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-13 Бандарэнка Сьвятлана Менск, Маскоўскі 15 сут.
Кандраценя А.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-16 Млечка А.В. Менск, Фрунзенскі
Булаўкіна Л.І. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-23 Малашэнка Вольга Пятроўна Менск, Маскоўскі 20 б.в.
540,00 руб.
Герасімовіч Е.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-12 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 14 сут.
Ігнатовіч М.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-12 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 25 б.в.
675,00 руб.
Бацяноўскі І.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-12 Ачалава А.В. Менск, Ленінскі 14 сут.
Філіпчык В.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-12 Шоцік Т. Менск, Ленінскі 13 сут.
Астапенка Аляксей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-12 Бандарэнка Сьвятлана Менск, Маскоўскі 10 сут.
Груздзіловіч Алег 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-12 Ярохіна Марыя Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Шагіеў Арцём 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-11 Жодзіна 8 сут.
Будзько Алег 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-10 Менск 10 сут.
Букін Сямён 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-10 Менск 15 сут.
Зайцава Іна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-13 Біруля Вольга Менск, Кастрычніцкі 30 б.в.
810,00 руб.
Рубашка С.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-13 Макарэвіч М.В. Менск, Партызанскі 20 б.в.
540,00 руб.
Маркава А. А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-13 Бандарэнка Сьвятлана Менск, Маскоўскі 15 сут.
Крывуля Павел 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-10 Менск 15 сут.
Леановіч Аляксей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Лісоўскі Павел 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-10 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 15 сут.
Масалава Ульяна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-10 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 12 сут.
Сініца Таццяна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-10 Бандарэнка Сьвятлана Менск, Маскоўскі 30 б.в.
810,00 руб.
Кошань Леанід 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-10 Бабруйск, раённы 10 б.в.
270,00 руб.
Новікава А.О. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-10 Кочык Аляксандр Менск, Партызанскі 15 сут.
Бурко Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-10 Карсюк Д.С. Жодзіна 14 сут.
Зелко Таццяна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-11 Менск, Фрунзенскі
Богдан Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-10 Менск 8 сут.
Грудзько Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-10 Менск 8 сут.
Ахрамчук Віктар 23.34 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-12 Валодзькін Сьветлагорск, раённы 50 б.в.
1 350,00 руб.
Канавалаў Ігар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-10 Менск 15 сут.
Стальмакоў Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-10 Менск 10 сут.
Фурманаў Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-10 Менск 12 сут.
Зялко Таццяна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-20 Ярмак Менск, Фрунзенскі 25 б.в.
675,00 руб.
Лахманенка Ілля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-10 Менск 15 сут.
Гарбанаў Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-09 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 15 сут.
Алісевіч Уладзімір 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-09 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Янкоўскі Аляксей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-09 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Барадзіна Кацярына 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 15 сут.
Есько І.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Янкоўскі Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Шляхотка Наталля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Савасцюк Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Дзьячэнка Юля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Кіркоўскі Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 15 сут.
Трушын Мікіта 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 6 б.в.
162,00 руб.
Рамнёў Віктар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 7 б.в.
189,00 руб.
Богун Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Паюкоў Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Вялікі Віталь 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 9 б.в.
243,00 руб.
Друк М.П. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 15 б.в.
405,00 руб.
Чабатар Юры 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 7 б.в.
189,00 руб.
Крапчатаў Мікалай 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 15 б.в.
405,00 руб.
Гедзіч Вадзім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Салагуб Зміцер 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 15 б.в.
405,00 руб.
Міцкевіч Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 15 сут.
Каліноўская Л.Л. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 25 б.в.
675,00 руб.
Трачынскі Ігар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Густыр Юлія Менск, Цэнтральны 13 сут.
Пашковіч Анатоль 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Макееў Генадзь 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Куляшук Алег 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Блізнюк Ю. Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Зянькевіч Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-08 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Гірс Станіслаў 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Блізьнюк Юлія Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Цырпіцкі Яўген 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Блізьнюк Юлія Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Скалік Уладзімір 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Блізьнюк Юлія Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Мільячэнка Ягор 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 15 б.в.
405,00 руб.
Даніловіч Д.І. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Блізьнюк Юлія Менск, Фрунзенскі
Водзіч Алег 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Ганчароў Кірыл 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Дулько Міхаіл 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 15 б.в.
405,00 руб.
Ламака Павал 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 6 б.в.
162,00 руб.
Дзівакоў Юры 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Ёрш Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Ямпольскі Уладзімір 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Лашч Мікалай 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Лебядзевіч Дзяніс 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 12 б.в.
324,00 руб.
Лебядзевіч Дзяніс 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 12 б.в.
324,00 руб.
Максіменка Мікалай 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 20 б.в.
540,00 руб.
Паўлючэнка Мікіта 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Крэпская ЮВ Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Сімончык Вадзім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Крэпская ЮВ Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Мароз Дзяніс 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў», 23.4 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» 2020-11-09 Кавалевіч Дзмітрый Бяроза 15 сут.
Осіпава Ірына 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 6 б.в.
162,00 руб.
Бандаронак Антон 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Данілевіч Дзмітрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Блізьнюк Юлія Менск, Фрунзенскі 30 б.в.
810,00 руб.
Усаў Глеб 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 6 б.в.
162,00 руб.
Міцько Яўген 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Аўдзеенка Дар'я 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Емельянава Аліна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 4 б.в.
108,00 руб.
Дубіна Наталля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 7 б.в.
189,00 руб.
Міхайліна Дзіяна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 7 б.в.
189,00 руб.
Сосім Вольга 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 6 б.в.
162,00 руб.
Раманенкава Клаўдзія 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Кузьміч Настасся 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 25 б.в.
675,00 руб.
Ціўнчык Яўген 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 15 б.в.
405,00 руб.
Лаўрэнава Ульяна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 8 б.в.
200,00 руб.
Мухін Зміцер 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Корж Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Брудская Алена 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 7 б.в.
175,00 руб.
Гальперын Барыс 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 15 б.в.
405,00 руб.
Панова Кацярына 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 5 б.в.
135,00 руб.
Фянчук Віктар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Содзель Н.А. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 15 б.в.
405,00 руб.
Буракоў Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Бугук Н.М. Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Казановіч Вольга 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 6 б.в.
162,00 руб.
Макакрэвіч Кацярына 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Янкіна Людміла 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 5 б.в.
135,00 руб.
Астаф'ева Юля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Осіпава Аляксандра 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Арцымёнак Паліна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 7 б.в.
189,00 руб.
Беркіна Вікторыя 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Крэпская ЮВ Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Гарыновіч Алена 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 15 б.в.
405,00 руб.
Горбач Павел 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Батвін М. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 15 б.в.
405,00 руб.
Ляйкоўскі Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 13 сут.
Мураўёў Іван 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Кацэр Сяргей Менск, Савецкі 15 сут.
Катлінская Наталля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.
Магучая Святлана 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 4 б.в.
108,00 руб.
Агапкіна Юля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 15 б.в.
405,00 руб.
Здановіч Вольга 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Крэпская ЮВ Менск, Фрунзенскі 30 б.в.
810,00 руб.
Паўлюкевіч Вікторыя 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Кацэр Сяргей Менск, Савецкі 15 сут.
Вядзенева Вольга 23.34 ч.2 КаАП – «арганізатар несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» 2020-11-09 Мотыль Таццяна Менск, Кастрычніцкі 30 б.в.
810,00 руб.
зуйкова Вікторыя 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 30 б.в.
810,00 руб.
Шышко Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Галыня Эдуард 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Далжэнка Ірына 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Менск 13 сут.
Калбасін Віталь 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 15 сут.
Дубовік Вольга 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі 15 сут.
Грыбовіч Яўген 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Лесеў Максім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 13 сут.
Бакун І. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Ляйкоўская Анастасія Менск, Першамайскі 15 б.в.
405,00 руб.
Трубін Ягор 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Груздзіловіч І. Н. 2020-11-09 Кацэр Сяргей Менск, Маскоўскі 30 б.в.
810,00 руб.
Варакса Яраслаў 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 15 сут.
Купчык Дзмітрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Хвайніцкая Жанна Менск, Заводзкі 14 сут.
Дубіна Міхаіл 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 15 сут.
Прыгажаеў Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Міхель Канстанцін 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Трусевіч М.Л. Менск, Першамайскі
Драненка Мікалай 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Карпук Аляксей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 14 сут.
Папіўненка П.В. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Бандарэнка Сяргей Менск, Маскоўскі 15 сут.
Сакаў Дзяніс 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 15 сут.
Змітровіч Яўген 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 14 сут.
Казакевіч Уладзімір 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Бандарэнка Сяргей Менск, Маскоўскі 15 сут.
Бажко Андрэй 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Целіца Лідзія Менск, Маскоўскі 15 сут.
Аляшкевіч Дзмітрый 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жуковіч Алена Менск, Савецкі 15 сут.
Паўлоўскі Віталь 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Мотыль Таццяна Менск, Маскоўскі 15 сут.
Губанаў Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Хаміцэвіч Міхаіл 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Бугук Н.М. Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Чанцаў Ігар 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Шут Ю.С. Менск, Ленінскі 15 сут.
Каштальян Уладзімір 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Бугук Н.М. Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Ланцавіцкая Ларыса 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-10 Целіца Лідзія Менск, Маскоўскі 15 сут.
Карагулькін Вадзім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Волк Аляксандр Менск, Савецкі 15 сут.
Тыжко Е.Г. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 14 сут.
Талстой Павел 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 15 сут.
Баранава Ганна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Целіца Лідзія Менск, Маскоўскі 15 сут.
Дубіна М.М. 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Каляда О.П. Менск, Заводзкі 15 сут.
Хомчык Вадзім 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Фёдарава Марына Менск, Савецкі 15 сут.
Мядзведзеў Аляксандр 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Крэпская ЮВ Менск, Фрунзенскі 15 сут.
Палто Наталля 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Клімчук М.А. Менск, Ленінскі 15 сут.
Юхно Сяргей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Шабуня Вікторыя Менск, Цэнтральны 10 сут.
Гулякевіч Аляксей 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Карсюк Д.С. Менск, Цэнтральны 14 сут.
Меніч Алена 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 8 б.в.
216,00 руб.
Нікалюк Таццяна 23.34 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» 2020-11-09 Жодзіна 10 б.в.
270,00 руб.